0 %

Прес -РЕЛІЗ Компанії Merck та ACINO підписали дистриб’юторську угоду

13.10.2017

Стаття у форматі PDF

Відповідно до угоди ACINO займатиметься просуванням і комерціалізацією 9 препаратів Merck для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань в Україні, Вірменії, Азербайджані, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Туркменістані, Таджикистані, Узбекистані, Грузії, Білорусі та Монголії.

На початку липня 2017 року швейцарська фармацевтична група компаній ACINO уклала дистриб’юторську угоду з однією з провідних науково-технологічних компаній світу Merck про виключне право на комерційну реалізацію і просування низки препаратів компанії Merck в країнах СНД (за винятком Росії) і Монголії з 1 січня 2018 року.

Згідно з умовами угоди ACINO представлятиме 9 торгових марок компанії Merck для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань (цукровий діабет та захворювання щитовидної залози) на ринках України, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Туркменістану, Таджикистану, Узбекистану, Грузії, Білорусі та Монголії.

До пакету угоди увійшли наступні торгові марки: Concor®, Concor® Cor, Lodoz®, Glucophage®, Glucophage® XR, Glucovance®, Euthyrox®, Jodbalance®, Thyrozol®.

«Партнерство є невід’ємною частиною нашої стратегії. Високий попит на продукцію компанії Merck швидко зміцнить позиції ACINO в країнах СНД і Монголії та прискорить зростання нашого бізнесу», – зазначив Каллє Канд, генеральний директор ACINO.

Для забезпечення безперервного надходження препаратів на ринки країн, що розвиваються, ACINO розширює свою присутність в регіоні СНД, створюючи локально нові робочі місця.

З 1 січня 2018 року компанія «Фарма Старт», що входить до складу швейцарської фармацевтичної групи ACINO, відповідатиме за дистрибуцію і маркетинг в Україні медичних препаратів компанії Merck, призначених для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань, а також за здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності українських громадян щодо зазначених захворювань.

«Згідно зі стратегією розвитку компанії ми продовжуємо поповнювати власний продуктовий портфель і виводити на вітчизняний ринок високоякісні продукти з метою поліпшення якості життя українських пацієнтів. Партнерська угода ACINO з компанією Merck забезпечить доступ до інноваційних лікарських засобів не тільки українським пацієнтам, а й пацієнтам в країнах СНД і Монголії. Я впевнений, що ми будемо надійним партнером одного зі світових лідерів в розробці і виробництві високотехнологічних препаратів», – прокоментував дану угоду Євген Заїка, регіональний директор ACINO в країнах СНД.

Такої ж думки дотримується і директор Merck Biopharma в Росії та СНД Роджер Янссенс: «Мета компанії Merck – надати пацієнтам доступ до лікарських засобів в усіх країнах і регіонах світу. Ми раді співпрацювати з такими надійними партнерами, які можуть забезпечити потужну маркетингову і логістичну підтримку бізнесу відповідно до вимог законодавства там, де компанія Merck не веде власну операційну діяльність».

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Про компанії Merck і ACINO

Компанія Merck (м. Дармштадт, Німеччина) – провідна науково-технологічна компанія в галузі охорони здоров’я, лайф сайнс та високотехнологічних матеріалів. Близько 50 тис. співробітників по всьому світу розробляють технології, які покликані поліпшити якість життя людини – починаючи зі створення біофармацевтичних лікарських препаратів для лікування онкопатологій і розсіяного склерозу, розробки систем для наукових досліджень і організації виробництва і закінчуючи рідкими кристалами для смартфонів і РК-телевізорів.

Заснована в 1668 р., Merck – одна з найстаріших у світі фармацевтичних і хімічних компаній. Родина – засновник компанії і до сьогодні є основним мажоритарним акціонером та власником акцій корпоративної групи Merck, які публічно розміщені на біржі. Компанії Merck належать всі права з використання торговельної марки і бренду Merck у всьому світі, за винятком Канади і США, де компанія веде свою діяльність як «ЕМД Сєроно» (EMD Serono), «МілліпорСігма» (MilliporeSigma), «ЕМД Високотехнологічні матеріали» (EMD Performance Materials).

ACINO – міжнародна фармацевтична компанія зі штаб-квартирою в м. Цюрих, Швейцарія – вже понад 170 років спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних генеричних лікарських засобів та просуває свою продукцію в інтересах пацієнтів у більше ніж 80 країнах земної кулі. Сьогодні компанія налічує близько 1900 висококваліфікованих співробітників. Як світовий партнер фармацевтичних компаній ACINO поставляє готову продукцію власної розробки та/або надає готові рішення від розробки та реєстрації препаратів до контрактного виробництва, упаковки та логістики. Офіс компанії «Фарма Старт» виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу ACINO в країнах СНД. Під брендом ACINO компанія поширює високоякісну продукцію в країнах Близького Сходу, Південної Африки, СНД і Латинської Америки.

Більш змістовну інформацію щодо діяльності АCINO можна отримати на офіційному веб-сайті http://www.acino.swiss.

Контакти

Компанія Merck

+7 (495) 937 33 04, Євгенія Соловцова

«Фарма Старт», Acino Group

+38 (044) 281 23 33, pr_ua@acino.swiss

 

Медична газета «Здоров’я України 21 сторіччя» № 15-16 (412-413), серпень 2017 р.

СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

16.04.2018 Терапія та сімейна медицина Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання захисту медичних працівників»

На запитання читачів відповідає юрист громадської організації «Всеукраїнське об’єднання захисту медичних працівників» (ГО «ВОЗМП») Лілія Секелик....

14.04.2018 Терапія та сімейна медицина Сергей Березенко о медреформе в Украине

В 2018 году в Украине стартовала медицинская реформа. В частности, предусмотрен переход на новую модель финансирования медицинских услуг. Член парламентского комитета по вопросам здравоохранения, заместитель руководителя фракции «Блок Петра Порошенко» в Верховной Раде Украины Сергей Березенко рассказал о деталях вступившей в силу медицинской реформы в Украине....

14.04.2018 Терапія та сімейна медицина Особенности современной медикаментозной коррекции D-дефицита

За последнее десятилетие представления медицинской науки о роли витамина D в поддержании здоровья организма значительно расширились. Было доказано, что эта группа биологически активных веществ обладает важными плейотропными свойствами. Стратегии предотвращения и устранения  дефицита витамина D также претерпели существенные изменения....

14.04.2018 Терапія та сімейна медицина Біль та запальні процеси в стоматології: вибір оптимального лікарського засобу

Переважна більшість захворювань у стоматології пов’язана з інфекційно-запальними процесами, що відбуваються в зубах, тканинах періодонту, пародонту, слизовій оболонці порожнини рота. Використання нових технологій для відновлення цілісності зубних рядів, зокрема імплантації, зумовило збільшення інфекційно-запальних процесів за рахунок периімплантитів – патологічних процесів навколо імплантатів....