Санофі запрошує на «День здоров’я» в Києві

sanofi-aventis-uaКиїв, 20 квітня 2017 р. – Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, запрошує до участі в інформаційно-оздоровчій акції «День здоров’я», яка відбудеться в Києві 22 квітня 2017 року. Заходи проводяться Міжнародною діабетичною асоціацією України та громадською організацією «Київське віче» в партнерстві з Національною академією медичних наук Україні за підтримки компанії Санофі в Україні.

Захід пройде в рамках активностей до Всесвітнього дня здоров’я та спрямований на підвищення рівня обізнаності населення про важливість профілактики та здорового способу життя, актуалізацію раннього виявлення неінфекційних захворювань серед населення.

Програма «Дня здоров’я» включатиме проведення обстежень та надання консультацій спеціалістами Національної академії медичних наук України. Відвідувачі також зможуть безкоштовно виміряти артеріальний тиск, визначити рівень цукру в крові та рівень холестерину.

Заходи в рамках «Дня здоров’я» в Києві відбудуться з 10:00 до 15:00 22 квітня 2017 року в таких закладах:

  • Інститут травматології та ортопедії (вул. Бульварно-Кудрявська, 27)
  • Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломийченка (вул. Зоологічна, 3)
  • Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова (вул. Платона Майбороди, 32)
  • Інститут ядерної медицини та променевої діагностики (вул. Платона Майбороди, 32)
  • Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова (вул. Героїв Севастополя, 30)

Відвідайте «День здоров’я» та дізнайтеся більше про профілактику захворювань та здоровий спосіб життя.

У разі виникнення запитань щодо заходів в рамках «Дня здоров’я», просимо звертатися до організаторів: Міжнародна діабетична асоціація України, тел. 044-235-26-85

 

  • 0.0