В Інституті педіатрії, акушерства та гінекології коштами благодійників обладнали першу постреанімаційну палату

Інститут педіатрії акушерства та гінекології НАМН України – це найвища в країні медична інстанція, де надають кваліфіковану допомогу вагітним жінкам з важкою патологією, які передчасно народжують недоношених дітей, та новонародженим з вадами розвитку, які потребують негайної хірургічної корекції для збереження життя.
Уже декілька років реанімаційне відділення Інституту потерпає від перенавантаження. На одне з дев’яти обладнаних місць щомісяця претендують 5 немовлят, які не можуть отримати негайної допомоги через нестачу місць.
Благодійний фонд Smart Heart Charity Foundation вирішив цю проблему, шляхом створення першої в Інституті палати постінтенсивної терапії. У рамках проекту «Лелеки» фонд проспонсорував ремонт приміщення та закупівлю всього необхідного обладнання. Проект коштував благодійникам близько мільйона гривень та одного місяця часу.
«За допомогою палати постінтенсивної терапії ми зможемо розвантажити роботу відділення реанімації новонароджених та створити більш комфортні умови для тривалішого перебування матері біля дитини. Облаштовані місця в палаті допоможуть уникнути можливості розвитку внутрішньолікарняної інфекції, що підвищить ефективність лікувального процесу, зменшить летальність та інвалідизацію дітей», –
зазначає головний лікар Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України Слєпова Любов Федорівна.

  • 0.0