Відомі українські митці оцінять роботи учасників Всеукраїнського Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Київ, 27 березня 2017 рокуСанофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, та Асоціація дитячих ендокринологів України оголошують початок прийому робіт в рамках Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який триватиме з 27 березня по 23 квітня 2017 року.

sanofi_diabet

Цьогорічний конкурс проходить під гаслом: «Талановита дитина – це диво». Учасникам пропонується надіслати малюнки у чотирьох категоріях: «Диво-тварини», «Диво-люди», «Диво-місця» та «Диво-події».

12 переможців віком до 7 років, від 8 до 12 років, від 13 до 17 років обере журі, до складу якого увійшли відомі художники, скульптори та галеристи, зокрема Павло Гудімов, Андрій Блудов, Олег Пінчук, Петро Бевза, а також Голова Асоціації дитячих ендокринологів України Наталія Зелінська та представники компанії Санофі.

Тринадцятого переможця визначать користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці «Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом» шляхом голосування. Переможці Конкурсу пройдуть двотижневий курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

Павло Гудімов, арт-менеджер, галерист та колекціонер: «Всі діти – неймовірно творчі. Завдання дорослих полягає в тому, аби створювати для них таке середовище, де вони могли б фантазувати, розвиватися та мріяти. Я щиро підтримую проведення Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом та залюбки приєднуюся до журі Конкурсу. Бажаю всім дітлахам натхнення та радості від творчості».

 

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Майже  9 000 дітей в Україні мають цукровий діабет. Наше завдання як лікарів – допомогти їм добре почуватися та жити повноцінним життям. Саме з цією метою ми проводимо Конкурс малюнка – щоб діти з діабетом розвивали свої здібності, спілкувалися з однолітками та вірили в свої сили. Ми вдячні компанії Санофі за її відповідальне ставлення до пацієнтів та багаторічну підтримку Конкурсу».

 

Гієм Граньє, Директор компанії Санофі в Україні: «Протягом восьми років Санофі в Україні підтримує проведення Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом для того, щоб допомогти маленьким пацієнтам відчувати більшу впевненість у власних силах та жити повноцінним і радісним життям, незважаючи на захворювання. Ми добре знаємо, що коли у дитини є натхнення та ентузіазм для творчості, у неї неодмінно знайдеться мужність й для того, щоб контролювати свою хворобу. В рамках соціально-орієнтованої програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом» поряд із наданням підтримки дітям з діабетом, ми реалізуємо низку інформаційно-освітніх проектів, направлених на попередження хвороби та популяризацію здорового способу життя».

 

Про Санофі

Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров’я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево-судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та напрям безрецептурних препаратів. Санофі зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

 

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів України – це неурядова організація, заснована у 2005 році. Головою Асоціації є Наталія Зелінська, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, головний дитячий ендокринолог МОЗ України, завідувач відділу дитячої ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України.

 

Про Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом

З 2010 року Санофі в Україні та Асоціація дитячих ендокринологів України проводять Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Протягом семи років організатори отримали більше 3 500 малюнків від дітей з цукровим діабетом з різних регіонів України. 12 переможців обираються членами журі, ще 1 – учасниками групи в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/DopomozhemoRazom

Для того, щоб подати малюнки на Конкурс, їх потрібно відправити службою доставки «Нова Пошта» на адресу ТОВ «Ай Ен Сі Ейч Київ», м. Київ, вул. Руданського, 3А, офіс 521, тел. +38-095-254-3121. Вартість доставки сплачують організатори.

 

 

 

Контакти для отримання додаткової інформації:

Світлана Довгич

Керівник департаменту з питань корпоративних комунікацій

Санофі в Україні

Tel.: + 38 044 354 20 00

Svitlana.Dovgych@sanofi.com

 

  • 0.0