Виставка «Здорова нація: здоров’я жінки та дитини» – з турботою про щасливе материнство та дитинство в Україні

27.03.2015

«Нещодавно у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла перша в Україні спеціалізована виставка медичної техніки, лабораторного обладнання та лікарських засобів, що застосовуються у педіатрії, акушерстві та гінекології, – «Здорова нація: здоров’я жінки та дитини». Організатор – компанія «Євроіндекс». Виставка відбулася за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. 

На сьогодні питання збереження репродуктивного здоров’я, охорони здоров’я жінки та дитини є в Україні пріоритетними. Підвищення народжуваності, забезпечення умов для збереження репродуктивного здоров’я, підтримка сімей з дітьми та посилення соціального захисту материнства і дитинства – такі основні завдання державної реформи в галузі охорони материнства та дитинства. 
У цих умовах виставка «Здорова нація: здоров’я жінки та дитини» набула особливої актуальності: вона є ефективним інструментом реалізації зазначених завдань та доповнить комплекс заходів, що здійснюються в цьому напрямі урядом та професійними об’єднаннями.
В експозиції виставки понад 40 компаній демонструвався повний спектр обладнання, технологій та лікарських засобів, які застосовуються у педіатрії, акушерстві та гінекології, а також було представлено тематичний розділ «Діагностичне та лікувальне обладнання загального призначення». 
Серед її учасників – дистриб’ютори та виробники медичної техніки (Karl Storz Gmbh & Co. KG, Sіemens Ukraіne Medіcal, «Дельрус Україна», завод «Квант», «Медсервіс-Гарант», «Парамед», «Радмір», «Укрмед», «Укрмедтехніка», «Укртелемед»), провідні українські виробники фармпрепаратів (Борщагівський хімфармзавод, концерн «Стірол»), представництва зарубіжних компаній в Україні («Каскад-Медікал», «Натурпродукт-Вега»), виробники дитячого харчування («Аніка Дніпро»).
Майданчиком для обговорення актуальних проблем акушерства та гінекології, педіатрії та мамології став Всеукраїнський науковий форум, який був проведений одночасно з виставкою. Лікарям-фахівцям випала унікальна нагода підвищити свій професійний рівень, обмінятися досвідом, почути думки та рекомендації провідних спеціалістів цієї галузі.

Сьогодні виставки – це, перш за все, місце зустрічі професійної еліти, майданчик для живого спілкування. Метою організаторів було створити такий майданчик і для українських лікарів-фахівців у галузі педіатрії, акушерства й гінекології, де вони могли підвищити професійний рівень, обмінятися досвідом та ідеями у вільному спілкуванні з колегами. 
Сподіваємось, що в майбутньому виставка «Здорова нація: здоров’я жінки та дитини» стане традиційною й очікуваною подією для всіх фахівців, які піклуються про збереження найціннішого багатства кожної родини та держави в цілому – материнства і дитинства.

СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

12.08.2020 Неврологія Місце В-вітамінних комплексів у лікуванні больового синдрому

Больовий синдром – ​одна з найвагоміших проблем, з якими щодня стикаються неврологи, терапевти, ревматологи, нейрохірурги та рефлексотерапевти. Біль поширений при широкому спектрі захворювань, як-от периферичні невропатії, дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта тощо, призводить до суттєвого зниження якості життя й функціональної активності пацієнтів. ...

12.08.2020 Неврологія Абузусний головний біль: диференційна діагностика й тактика лікування

У межах циклу неврологічних онлайн-конференцій «Школа диференційної діагностики та лікування в неврології» у квітні 2020 р. було розглянуто тему «Больові синдроми в неврології»....

12.08.2020 Неврологія Хвороба Паркінсона та поведінкові розлади при деменції

Наприкінці листопада 2019 р. у Києві відбувся грандіозний II Регіональний конгрес «Controversies in neurology» («Дебати в неврології»), акредитований Європейською радою з акредитації безперервної медичної освіти (EACCME). Представляємо до вашої уваги огляд виступів, що лунали на цьому форумі. Доповіді відображають сучасні погляди на контраверсійні питання сфери екстрапірамідних проявів та деменції у світі....

11.08.2020 Урологія та андрологія Фітотерапія хронічного рецидивуючого бактеріального циститу в жінок репродуктивного та менопаузального віку

Як відомо, запалення сечового міхура зустрічається переважно в жінок. Протягом життя від 20 до 25% жінок страждають на гострий цистит, у 30% із них протягом року відбувається рецидив захворювання, а в 10% випадків спостерігається хронічна рецидивуюча форма. Цистит найчастіше розвивається в жінок активного репродуктивного віку, а також у менопаузальному періоді. До 60% візитів до уролога пов’язані з гострим або рецидивуючим циститом [10, 14]....