О проекте

Портал Health-ua.com – нове обличчя Видавничого Дому «Здоров’я України».

Чи не кожному медику України добре відомо про наше видавництво. Ми з вами вже 20 років поспіль ідемо пліч-о-пліч. Ділимося актуальною, сучасною інформацію, що охоплює всі галузі медицини. Наші матеріали доступні у друкованому і електронному форматах.

Щоб встигати за стрімким розвитком сучасної медицини і бути цікавими лікарям та фармацевтам, ми щодня вдосконалюємося, вчимося, ростем.

Сьогодні презентуємо вам оновлений формат порталу Health-ua.com – більш динамічний, об’ємний, зручний.

Health-ua.com – це продовження традицій та цінностей «Здоров’я України» і втілення сучасних тенденцій медичного інформаційного простору.

Про наш Видавничий Дім

«Здоров’я України» - це величезний медіа-ресурс, що створений для медиків медиками та професіоналами у сфері медіа.

Ми розуміємо інформаційні потреби лікарів і фармацевтів. Тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій медицини. Дотримуємося високих стандартів доказовості. Завжди у вирі світових та вітчизняних подій медичної спільноти.

Саме тому, впродовж багатьох років Видавничий Дім «Здоров’я України» займає ТОПові позиції серед численних медичних видань України.

Наша структура і формат

Тут все просто, колеги - маємо два формати видань:

Друкований – для прихильників класики, тих хто любить шелест сторінок газети зранку з горнятком запашної кави.

І електронний – для тих, хто переформатував інформаційний пошук на Інтернет-ресурси.

Все зручно і прозоро. Обирайте галузь медицини, яка вас цікавить, підписуйтеся і читайте без обмежень.

Серед наших тематичних видань: терапія, гастроентерологія, педіатрія, хірургія, кардіологія, онкологія і це ще далеко не все!

За вашим бажанням ми з приємністю надсилатимемо вам щомісячні вісники на електронну пошту, аби ви не пропустили нічого важливого і цікавого.

У соцмережах ми обговоримо найактуальніші та найгостріші проблеми.

Наші друзі й партнери

Це наша гордість!

Якщо ви гортали сторінки наших видань, впевнені, серед авторів публікацій побачили багато знайомих обличь, які є зірками нашого професійного обрію.

Ми вже багато років плідно співпрацюємо з відомими вченими, керівниками медичних закладів та науково-дослідних інститутів, практичними лікарями, спеціалістами у сфері фармації.

Свідченням довіри до нас і високої якості інформації, що ми поширюємо, є редакційні колегії наших видань, до складу яких входять справді легендарні постаті вітчизняної медицини.

Видавничий Дім «Здоров’я України» заслужив репутацію надійного партнера, якому довіряють  численні міжнародні й вітчизняні фармацевтичні компанії.

Чи є на наших сторінках інформаційно-рекламні матеріали?

Так, є. І це завжди чесна інформація, що містить актуальні дані про фармацевтичні препарати.

Наші партнери – фармацевтичні компанії з світовим ім’ям. Всі публікації базуються лише на релевантних дослідженнях та відповідають доказовим стандартам.

Ми відповідально ставимося до того, що транслюємо.

Завдяки цьому напрямку роботи ми отримуємо необхідний ресурс, аби створювати для вас якісний професійний контент.

А ще, по той бік газети, що ви тримаєте в руках, чи екрана вашого комп’ютера, стоять люди – команда однодумців. Молоді й зрілі, веселі й замислені. Люди, об’єднані одною метою – фахово, вчасно та зручно надавати лікарю найсучаснішу та найактуальнішу інформацію. Об’єктивно і неупереджено.