Як виглядає сучасна українська фармацевтика?
Зазвичай споживачі майже нічого не знають про виробництво товарів, які купують. Особливо це стосується ліків, котрі є в аптечках кожного українця. Тому компанія «Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України* – вирішила змінити цю ситуацію та ознайомити споживачів з усіма етапами виготовлення якісних лікарських засобів.
«Фармак» презентує віртуальну екскурсію виробництвом. Під час перегляду ви зможете простежити повний цикл створення препаратів – від отримання сировини до моменту, коли готова продукція опиняється на складі.
Разом із героєм ви будете переодягатися в спеціальні комбінезони та отримаєте секретні окуляри доповненої реальності, щоб потрапити в стерильні блоки виробництва з найвищим рівнем захисту, куди доступ стороннім суворо заборонено. Ви зможете роздивлятися все навколо, дізнаєтеся, як фахівці працюють із діючою речовиною в ізоляторних системах і як відбувається процес виготовлення лікарського засобу в реакторі.
Оскільки виробництво «Фармак» максимально автоматизоване, оператори запускають рецепти лікарських засобів у роботу на touch-панелях, а майстри цехів контролюють процес виробництва зі свого комп’ютера без фізичної присутності в певному блоці.
«Фармак» досяг такого рівня інноваційності виробництва завдяки постійним інвестиціям у розвиток, які сягають 90% річного прибутку компанії. У продуктовому портфелі підприємства понад 400 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати. Багато українських ліків, виготовлених на заводі «Фармак», відправляють на експорт у країни ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.
Не будемо розкривати вам усіх цікавинок екскурсії, натомість радимо не гаяти час, а переходити за посиланням і вирушати в мандрівку інноваційним світом української фармацевтики.
Для ефекту повного занурення в екскурсію виберіть у налаштуваннях перегляд відео у найвищій якості 4K.
* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина
Пандемія коронавірусної хвороби 2019 (COVID‑19), зумовленої вірусом тяжкого гострого респіраторного синдрому (SARS-CoV‑2), спричинила майже 270 млн підтверджених випадків і понад 5,2 млн смертей в усьому світі. Госпіталізації потребує значна частина пацієнтів із COVID‑19, переважно люди старшого віку й особи з хронічними захворюваннями, як-от ожиріння, цукровий діабет і тяжка серцева патологія. На сьогодні схвалено низку вакцин, високоефективних у зниженні частоти госпіталізації та смертності; утім, охоплення вакцинацією залишається недостатнім. ...
26-28 листопада минулого року відбувся ІІІ Міжнародний симпозіум із тромбозу та гемостазу на базі міжнародної освітньої медичної платформи «Medvoice». Третій рік поспіль цей захід зібрав провідних світових та вітчизняних експертів, відомих фахівців із Франції, Австрії, Угорщини, Ізраїлю, Російської Федерації та Литви. Загалом у симпозіумі взяли участь 23 спікери, які розглянули актуальні питання діагностики й лікування порушень гемостазу в контексті новітніх досліджень. Зміна парадигм у патогенезі коагулопатії при тяжких захворюваннях та травмах, підходах до ефективної корекції ускладнень антикоагулянтної терапії, а також у розумінні стану гемостатичного потенціалу стали ключовими темами симпозіуму. ...
Наприкінці осені минулого року відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Регенеративні технології у травматології та ортопедії», у ході якої провідні спеціалісти галузі мали змогу обмінятися досвідом використання альтернативних методик лікування захворювань опорно-рухового апарату. ...
Науково-практична конференція «Століття успіху в лікуванні цукрового діабету. Підсумки 2021». Про історію захворювання цукрового діабету і методи боротьби з ним, а також про нинішній стан проблеми, зростання поширеності цукрового діабету, розвиток і вдосконалення методів його лікування. ...