Шукаємо лікарні для україно-швейцарської програми партнерства

10.05.2022

Українські лікарні стоять на передовій порятунку здоров’я та життів у цій війни. В умовах постійних атак вони продовжують працювати та надавати допомогу всім, хто її потребує.

Цей професійний героїзм не залишив байдужим міжнародну спільноту у сфері охорони здоров'я. Так, швейцарські лікарні в Базелі та Цолликерберг висловили готовність підтримувати українські медичні заклади в рамках партнерства.

Наразі партнерська програма передбачає надання швейцарцями гуманітарної допомоги українським лікарням. Медзаклади в Україні складають перелік необхідного, передають його швейцарській стороні, а ті, в свою чергу, організовують збір й транспортування запитуваних ліків, медичних засобів та обладнання.

Водночас швейцарські лікарні зацікавлені у довгостроковому партнерстві з українськими лікарнями. Тож планується доповнити гуманітарну роботу ще і поглибленою співпрацею між медзакладами обох країн. Зокрема, в сфері телемедицини, експертних консультацій, медичної освіти тощо. При цьому українські лікарні мають можливість самостійно визначати фокус партнерських відносин.

Програма найближчим часом буде розширена участю швейцарських лікарень - членів об’єднання Hospitals H+.

Якщо ваша лікарня хоче взяти участь у програмі партнерства, будь ласка, звертайтесь до lita@gobix.ch або jeyla@gobix.ch.

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Щиро вітаємо Вас з Днем медика! 18.06.2022 Терапія та сімейна медицина Щиро вітаємо Вас з Днем медика!

Бахмут, Покровськ, Краматорськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Суми і ще багато-багато українських міст і містечок. Вибухи. Завивання сирен. Швидкі і цивільні машини, які везуть поранених, травмованих, хворих. День, ніч, будні, вихідні. ...

27.05.2022 Терапія та сімейна медицина ФРАНКО-УКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ "ТРІАЖ ТА ПЕРША ДОПОМОГА В ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ"

...

10.05.2022 Терапія та сімейна медицина Послуги з охорони психічного здоров'я для українських дітей в Ірландії

Війна в Україні призвела до масової міграції людей за межі країни. За два місяці війни понад 5 млн українців, переважно жінки та діти, знайшли тимчасовий притулок в інших країнах світу. Серед вимушено переміщених осіб значний відсоток дітей, молодих людей, які були травмовані під час військових дій, осіб з розладами психіки та поведінки. Доступність до психіатричної та психологічної допомоги, до лікарських засобів стала проблемою для багатьох з числа цих людей....