Відбулася церемонія нагородження переможців XVIII конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея»
Напередодні Дня фармацевтичного працівника у КВЦ «Парковий» (м. Київ) відбулася церемонія нагородження переможців XVIII конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея», метою якого є сприяти впровадженню високих стандартів якості послуг і реалізації професійного потенціалу.
Препарати компанії ACINO в Україні відзначено трьома нагородами «Панацея 2017»
Компанія стала переможцем у 3 номінаціях: антигіпертензивні препарати Діокор та Діфорс були відзначені нагородами «Препарат року» в групі рецептурних засобів, а Левіцитам, призначений для терапії епілепсії, отримав відзнаку як «Динамічний лідер» у своєму сегменті, що стало підтвердженням найвищого рівня довіри українських пацієнтів, спеціалістів охорони здоров’я та фармацевтів до цих лікарських засобів.
«Отримувати другу поспіль нагороду для препарату Діокор – велика честь для нас. Дякую всім співробітникам компанії ACINO, без спільної роботи яких не вдалося б досягти успіху», – виступив із промовою Максим Черевко, керівник департаменту кардіотерапевтичних препаратів.
Антон Медвєдєв, продакт-менеджер з продуктів для лікування артеріальної гіпертензії, зазначив: «Ми чекали на цю нагороду 10 років! І упевнені, що це не остання наша перемога».
«Динамічний лідер» – це препарат-драйвер конкретного сегменту, завдяки якому зростає фармацевтичний ринок у цілому. Нагороду в номінації «Препарат року. Динамічний лідер» отримав Левіцитам, який при мінімальному збільшенні роздрібної ціни продемонстрував найшвидше зростання товарообігу у вартісному і натуральному вираженні.
«Дуже приємно від імені компанії ACINO отримувати цю нагороду. За успіхом кожного препарату та кожної номінації стоять люди. Висловлюю вдячність своїй команді за щоденну працю», – подякував усім Сергій Ломоносов, керівник департаменту психоневрологічних препаратів.
Нагадаємо, що у 2016 р. Діокор та Левоком компанії ACINO в Україні були визнані найкращими в конкурсі «Панацея» в номінації «Препарат року» в групі рецептурних засобів.
Рейтинг переможців визначають за результатами комплексних маркетингових досліджень, що надають партнери конкурсу: компанії MASMI-Ukraine, QuintilesIMS, Business-Credit, SMD, UMG.
Переможців у номінації «Препарат року» обирали за результатами маркетингових досліджень, наданих аналітичними компаніями «Бізнес-Кредит» та SMD. Орієнтувалися на такі показники: частка продукту у своєму сегменті, динаміка зростання обсягів роздрібних продажів, цінова політика в конкурентному сегменті. Період дослідження: III-IV квартал 2016 року та I-II квартал 2017 року. Лікарські засоби досліджували за міжнародною АТС-класифікацією.
Переможця в номінації «Препарат року. Динамічний лідер» визначали за допомогою аналітичної системи «Еквалайзер» від компанії «Бізнес-Кредит».
Щорічні нагороди всеукраїнського конкурсу «Панацея» – це найвище визнання діяльності компанії ACINO, що сфокусована на покращенні якості життя українських пацієнтів.
Євгена Заїку, генерального директора ACINO в Україні та країнах СНД, визнано топ-менеджером року в конкурсі «Панацея 2017»
Топ-менеджером року в номінації «Персона року» став Євген Заїка, регіональний директор у країнах СНД ACINO Group (Швейцарія), генеральний директор «Фарма Старт» (Україна).
«Шановні колеги та друзі, щиро вдячний вам за довіру. Наша компанія була єдиною, яка не злякалася інвестувати значні кошти в Україну та придбати фармацевтичне підприємство. Протягом
2 років ми змогли не тільки збільшити у 2 рази рівень продажів, а й створити понад 200 високооплачуваних робочих місць, що є особливою гордістю нашого колективу. Насамперед хочу подякувати своїй команді: виробництву, маркетингу та службі продажів, тому що без них ми б не досягли такого результату», – прокоментував Євген Заїка.
Станом на липень 2017 року компанія посідала 14-те місце в рейтингу маркетуючих фармацевтичних компаній за обсягами роздрібного продажу лікарських засобів у грошовому еквіваленті та вже другий рік поспіль є однією з найбільш швидкозростаючих компаній серед тих, що входять до Топ-20. На момент придбання, 1 жовтня 2015 року, компанія посідала 23-тє місце (згідно з даними аналітичної системи дослідження ринку PharmXplorer/«Фармстандарт» компанії Proxima Research).
Рейтинг категорії «Персона року» був складений партнерами конкурсу – маркетинговим агентством MASMI-Ukraine на основі сформованих факторних моделей, де враховувались індекс частоти згадувань, індекс переваг експертів і ступінь відповідності «ідеальному» профілю. Експертна вибірка нараховувала 126 представників компаній-виробників та компаній-дистриб’юторів.
«Фарма Старт» – компанія швейцарської фармацевтичної групи ACINO
Український виробник лікарських засобів «Фарма Старт», що входить у швейцарську групу компаній ACINO, – сучасна фармацевтична компанія в галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів з додатковими властивостями.
Компанія забезпечує весь цикл створення лікарських засобів: від розробки, виробництва і реєстрації до поставок, маркетингу і продажів згідно з міжнародними стандартами якості. Завод у м. Києві сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики (GMP), також майданчик оснащений науково-дослідною лабораторією з розробки генеричних препаратів. Офіс компанії «Фарма Старт» виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу ACINO в країнах СНД. На сьогодні в компанії працює понад 650 висококваліфікованих співробітників. Портфель медичних препаратів «Фарма Старт», компанії швейцарської фармацевтичної групи ACINO, містить 44 препарати, що використовуються в неврології, психіатрії, кардіології, терапії.
Медична газета «Здоров’я України 21 сторіччя» № 18 (415), вересень 2017 р.
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина
Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) стали чи не найбільшим надбанням фармакології, адже вони щодня полегшують біль мільйонам людей у світі. Водночас цей широкий клас засобів традиційно розглядають як двобічно загострений меч: з одного боку, він є нещадним до болю, з іншого – здатний заподіяти шкоди різним тканинам та органам [1]....
Модифікація харчових чинників може мати значний вплив на ризик серцево-судинних захворювань (ССЗ) (Gay et al., 2016; Key et al., 2019). При цьому основним механізмом дії є зниження артеріального тиску (АТ), найважливішого основного модифікованого чинника ризику ССЗ (Whelton et al., 2018; Flint et al., 2019). Відомо, що зменшення вмісту натрію в раціоні та збільшення споживання калію пов’язані зі зниженням АТ і ризику ССЗ. Роль цих елементів у контролі АТ широко вивчають у лабораторних та епідеміологічних дослідженнях (Filippini et al., 2017; Nomura et al., 2019)....
Гостре контраст-індуковане ураження нирок (ГКІУН)є третьою за поширеністю причиною гострого ураження нирок серед госпіталізованих пацієнтів. Захворюваність на ГКІУН поступово зростає, особливо серед осіб, які мали первинне черезшкірне коронарне втручання (ЧКВ), внаслідок нестабільності гемодинаміки та неадекватної профілактики (Sun et аl., 2019). Результати нещодавнього дослідження засвідчили зниження частоти ГКІУН у пацієнтів із хронічною хворобою нирок (ХХН) після ЧКВ завдяки застосуванню фебуксостату, що має ренопротекторний ефект (Sarhan et al., 2023)....
Пов’язки із препаратами на основі срібла є однією з основних груп засобів, що застосовуються під час лікування інфікованих ран і ран із високим ризиком інфікування, в т. ч. опікових. Іони срібла каталізують окислення генетичного матеріалу бактеріальної клітини, що є основним механізмом їхньої бактеріостатичної та бактерицидної дії на грампозитивні й грамнегативні бактерії, а також фунгіцидного ефекту. Широкий вибір препаратів срібла, доступних на сьогодні, надає можливість підібрати засіб відповідно до потреб і вподобань пацієнта. В рекомендаціях Асоціації з науково обґрунтованого лікування ран (2020) згадуються засоби на основі іонного, металевого та нанокристалічного срібла, а також сульфату срібла й інших його солей....