Головна Події Анонс подій 8-ма Всеукраїнська конференція з сімейно орієнтованої медицини "Ефективність і стабільність роботи лікарень у часи криз"

8-ма Всеукраїнська конференція з сімейно орієнтованої медицини "Ефективність і стабільність роботи лікарень у часи криз"

  • Дата проведення: 24 квітня, 2026

Місце проведення: Онлайн/Офлайн: м. київ, вул. Ярославів Вал, 22, Radisson Blu Hotel

Конференція буде цікавою: керівникам, завідувачам відділень, лікарям, медсестрам та медбратам дитячих лікарень і дитячих відділень дорослих лікарень, керівникам обласних та міських департаментів охорони здоров’я, студентам та викладачам медичних закладів освіти, членам наглядової ради дитячих лікарень, журналістам. Та всім, хто має відношення до формування політики та фінансування медичної сфери на національному, обласному рівні чи в ОТГ. Конференція є важливою  щорічною професійною платформою для обміну досвідом, ідеями, мотивацією та натхненням.

Детальніша інформація на сайті заходу

Анонс подій