28 квітня, 2017
Запрошуємо взяти участь у виборі членів Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я
Майбутнє медицини обираємо ми!
У 2017 р. вибори до Громадської ради Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) вперше відбуваються у відкритому режимі - за допомогою інтернет-голосування через офіційний веб-сайт профільного міністерства, яке стартувало 27 квітня. Сьогодні до 19.59 кожен громадянин України зможе віддати свій голос кандидату, якому довіряє найбільше.
Дозволяється проголосувати за одного або декількох претендентів (але не більше, ніж визначений кількісний склад Громадської ради). Кожен бажаючий має право проголосувати лише один раз. До складу Громадської ради увійдуть кандидати, які отримають найбільшу кількість голосів за результатами рейтингового інтернет-голосування. Процес триває не більше 15 хвилин.
Ознайомитися з анкетою та біографіями кандидатів, результатами діяльності організацій, які вони представляють і т.д., можна за посиланням https://gromrada.moz.gov.ua/voting/start.php.
Хочемо повідомити, що до складу Громадської ради МОЗ балотується також наш колега і партнер Іван Миколайович Сорока, внесок якого у розвиток вітчизняної медицини складно переоцінити.
Біографія
Заслужений працівник охорони здоров'я України, Президент Українського Медичного Клубу, Відповідальний секретар Світової Федерації Українських Лікарських Товариств,Член Науково-експертної ради з питань державної реєстрації медичних виробів Держлікслужби, Член оргкомітету Національної Медичної Премії, має державну спеціалізацію з управління охороною здоров`я, Відповідальний секретар Київської лікарської ради, Співпрезидент асоціації «Рух за здоровий спосіб життя», Магістр Бізнес Адміністрування, Експерт комітету з питань охорони здоров`я Верховної Ради України,
Член Наглядової Ради Національного Музею медицини
України, Член редакційної Ради журналу «Лікарська справа»,
Член ради «Церква і медицина», Член асоціації акушерів-гінекологів України.
Закінчив професорські школи Сент-Луїського (США) та Торонтського (Канада) університетів.
Співголова міжнародних конгресів з медичного права і біоетики. Старший викладач ВМА. Лікар акушер-гінеколог МЦ «Біо плюс». Член Колегії МОЗ, радник Віце-Прем’єр-Міністра з гуманітарних питань (2014).
Член робочих груп зі створення етичних кодексів лікарів і фармацевтів, управління і реформування охорони здоров'я, медичного страхування і систем фінансування охорони здоров'я України.
Народився 29 липня 1967 року. Із золотою медаллю закінчив спеціалізовану фізико-математичну школу у м.Рівне.
З відзнакою закінчив 1 лікувальний факультет Київського медичного інституту. Керував студентським науковим товариством ім. акад. Киселя першого лікувального факультету. Був стипендіатом імені акад. Яновського та акад. Стражеско.
З відзнакою закінчив клінічну ординатуру Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМНУ, наукова та практична робота була пов'язана зі створенням системи лікування та імунологічної корекції невиношування вагітності.
У 2003 з відзнакою закінчив Національний економічний університет і захистив магістерську дисертацію на тему «Стратегічне маркетингове планування в охороні здоров`я». Магістр бізнес-адміністрування. Інститут Гете (Київ-Мюнхен). Має державну спеціалізацію з управління охороною здоров`я. Має вищу категорію з акушерства та гінекології, організації і управління охороною здоров`я. Брав участь у створенні та керівництві Національної програми «Здорові легені України», у створенні мережі безкоштовних діагностичних центрів «Пульміс» і першого міжнародного українсько-німецького лікувально-діагностичного центру з діагностики та лікування гастро-ентерологічної патології «БІК-Київ», обстеження в яких пройшли десятки тисяч пацієнтів дитячого та дорослого віку. Член багатьох професійних лікарських асоціацій. За його участю були створені національні школи пульмонологів, неонатологів, акушерів-гінекологів та ендокринологів.
Став першим громадянином України, офіційно оформленим через Генеральну дирекцію з обслуговування іноземних представництв у відділі фармацевтичних підприємств.
Більше 20 років керував представництвами провідних міжнародних медичних і фармацевтичних компаній. Підприємства, проекти та підрозділи, керовані Сорокою І. М., завжди займали найвищі позиції у своїх галузевих сегментах (Гермед, Аста-Медика, Берінгер-Інгельхайм, Гексал) і фармако-терапевтичних групах. Під його керівництвом були створені численні бренди на медичному та фармацевтичному ринку в галузі терапії, гастроентерології, акушерства і гінекології, онкології, реаніматології, неврології та ін. (Коринфар, Валокордин, Церукал, Контролок, Бромгексин, АЦЦ, Диклак, Моваліс, Лазолван та ін.) Реалізовував державні програми щодо забезпечення лікарськими препаратами України за міжнародними кредитами.
Першим в Україні створив інститут медичних представників для навчання новим методам лікування лікарів і провізорів України.
Першим в Україні організував за міжнародними стандартами подвійні сліпі плацебо контрольовані клінічні випробування (пантопразол).
За участю Сороки І.М. розроблені та затверджені більш ніж 10 національних нормативних документів у галузі реформування системи охорони здоров'я, спрямованих на виконання державних програм у галузі охорони здоров'я. Іван Сорока активно працює у робочих групах зі створення формулярної системи, етичних та маркетингових кодексів, національних переліків життєво-необхідних лікарських препаратів і виробів медичного призначення, підготовки впровадження в практику системи страхової медицини і адекватного фінансування медичної галузі.
Викладає в школі медичних менеджерів, є автором курсу лекцій з фінансово-економічних аспектів охорони здоров'я, тайм-менеджменту, автором 20 публікацій у національних та зарубіжних журналах, 2 раціоналізаторських пропозицій, 5 методичних рекомендацій, 4 інформаційних листів, активно публікується в бізнес-літературі.
Піднімаючи на належний рівень престиж української медицини, постійно бере участь у якості експерта в публіцистичних програмах на телебаченні, радіо та пресі. Працює членом Наглядової Ради Національного музею медицини України, членом редакційної ради журналу «Лікарська справа» - найстарішого і найавторитетнішого українського медичного журналу.
Є членом Оргкомітету Національної Медичної Премії - вищої галузевої нагороди, яка об'єднує десятки професійних лікарських та громадських організацій у бажанні зміцнити здоров'я українського народу та розвивати систему охорони здоров'я України (Голова оргкомітету НМП 2009-2013), президент Українського медичного клубу, був радником міністрів охорони здоров`я, проводить педагогічну діяльність у Військово-медичній академії. З 2014 Радник Віце-Прем`єр-міністра з гуманітарних питань.
Під час професійної кар'єри Іван Миколайович Сорока виявив високі професійні та особистісні якості як керівник і організатор охорони здоров'я. Є одним з провідних фахівців маркетингових стратегій і технологій на українському фармацевтичному ринку, реформування і функціонування системи охорони здоров'я, медичного та фармацевтичного менеджменту, управлінського консалтингу, фінансового консалтингу, історії медицини, добре відомим у національних і міжнародних колах. Користується заслуженим авторитетом і повагою у колег, лікарів, провізорів, слухачів, громадськості.
Нагороджений медаллю «За відзнаку у військовій службі» 2 ступеня і Почесним званням «Заслужений працівник охорони здоров'я України», орденом Агапіта Печерського, Почесною грамотою Міністра охорони здоров`я України, Подякою Київського міського голови.
Чемпіон світу з футболу 2015 року серед лікарів старше 45 років.
Володіє українською, російською, німецькою та англійською мовами.
Одружений, батько трьох дітей.
Закликаємо вас підтримати кандидатуру Івана Миколайовича Сороки, що балотується під № 197!
Проголосувати можна за посиланням https://gromrada.moz.gov.ua/voting/
Як взяти участь у голосуванні? Детальніше за посиланням https://dimak.com.ua/vote.jpg