ПРЕСРЕЛІЗ. Фундація АнтиСНІД-США (AHF) закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я опікуватися життями людей, а не політикою

22.05.2020

Фундація АнтиСНІД-США (AIDS Healthcare Foundation) розпочинає глобальну кампанію #LivesBeforePolitics (#ЖиттяПонадПолітикою). Ця кампанія закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я бути більш відповідальними за результат та прозорість дій інституцій, що опікуються громадським здоров'ям по всьому світу.

73-я Всесвітня асамблея охорони здоров’я проходить в онлайн форматі  18, 19 та 22 травня 2020 року. Це вищий керівний орган Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), який складається з міністрів охорони здоров'я та представників 194 країн-членів ВООЗ, включно з Україною. Головна мета Асамблеї  ― визначити, які пріоритети будуть у ВООЗ на наступний рік. Цього року основними питанням, які обговорюються, є пандемія та вакцина від коронавірусу.

Фундація АнтиСНІД-США закликає Асамблею посприяти посиленню відповідальності організацій, які займаються громадським здоров’ям, а також підвищити прозорість механізмів регулювання громадського здоров’я.

Проте, окрім COVID-19, спалахи SARS, MERS, H1N1 та Еболи спричинили серйозні проблеми через політичні обмеження, через які померло багато людей. Цього тижня Всесвітня асамблея охорони здоров’я має докласти зусиль, щоб на постійній основі по всьому світу застосувалися доказові санітарно-профілактичні заходи та країни були готові до пандемій. Першим кроком до цього, який зробила Всесвітня асамблея охорони здоров'я, ― це ухвалення резолюції про проведення незалежного розслідування реакції ВООЗ на спалах нового коронавірусу.

«Протягом усієї кризи, які спричинив COVID-19, недостатня прозорість та відповідальність за результат дій  ― це «дзвінок», заклик до активних дій світових лідерів охорони здоров'я, ― зазначає Террі Форд, керівниця напрямку глобальної адвокації Фундації АнтиСНІД-США. ― Але навіть з усіма помилками, які були допущені за останні півроку, Всесвітня асамблея охорони здоров'я має право і має вплив на те, щоб країни відкинули «політичні ігри» та почали ще більше піклуватися про здоров’я людей. Адже людство ― особливо країни, що розвиваються, ― і надалі будуть страждати від смертельних інфекційних захворювань».


AHF (Фундація АнтиСНІД-США) ― одна з найбільших неурядових організацій, що самофінансується та реалізує програми з профілактики та тестування на ВІЛ, лікування та підтримки понад 1,4 млн пацієнтів з ВІЛ у 45 країнах по всьому світу у США, Латинській Америці, Східній Європі, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, у тому числі й в Україні. Дізнатися більше про AHF можна на  www.aidshealth.org.

AHF Ukraine (Фундація АнтиСНІД-США в Україні) ― українське Представництво AHF. Зусиллями Фундації у 2019 році в Україні 151 тис. людей пройшли тестування на ВІЛ, понад 40 тис. ВІЛ-позитивних пацієнтів отримали безкоштовні медичні послуги у 16 регіонах України, 50 млн грн ― вклад Фундації в систему охорони здоров’я України. AHF Ukraine, відповідно до потреб конкретного регіону, покращує доступ ВІЛ-позитивних пацієнтів до високоякісних медичних послуг через співпрацю з місцевими закладами охорони здоров’я та медичними фахівцями. Більше новин від AHF Ukraine на Facebook та Twitter.

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Компанія «Санофі» включила в гуманітарну програму 12-річну українку з рідкісною хворобою 08.05.2020 Терапія та сімейна медицина Компанія «Санофі» включила в гуманітарну програму 12-річну українку з рідкісною хворобою

«Санофі», провідна міжнародна фармацевтична компанія, включила ще одну пацієнтку з рідкісним захворюванням у гуманітарну програму «Санофі Джензайм» в Україні. Нова пацієнтка – 12-річна дівчинка з Миколаєва, яка страждає на мукополісахаридоз 1 типу підтипу Шейє....

08.05.2020 Терапія та сімейна медицина Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини 2020

Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини 2020...

06.05.2020 Терапія та сімейна медицина Онлайн-пресбрифінг в Українському кризовому медіа центрі на тему: «Чому не можна згортати реформу охорони здоров’я: позиція представників медичної спільноти»

Онлайн-пресбрифінг в Українському кризовому медіа центрі на тему: «Чому не можна згортати реформу охорони здоров’я: позиція представників медичної спільноти»...