Вживання алкоголю під час пандемії COVID-19 зросло серед людей з тривогою та депресією

21.01.2021

У всьому світі лікарі регулярно б’ють на сполох через той факт, що багато людей вважають за краще «заливати» стрес від нескінченних локдаунов і постійного страху за своє здоров'я.

Нове дослідження не додає оптимізму: під час пандемії зловживати алкоголем почали навіть ті, кому це суворо протипоказано. Про те, що під час пандемії значно зросло споживання алкоголю в різних вікових групах, вчені повідомляли неодноразово.

Опитування, яке провели дослідники зі Школи глобального громадської охорони здоров'я Нью-Йоркського університету, показав, що люди з депресією, тривогою та іншими психічними розладами випивають частіше, ніж їх ровесники без таких проблем. В онлайн-опитуванні взяли участь 5850 дорослих американців з усіх штатів.

Респонденти відповідали на питання про свій психологічний стан і про те, наскільки змінилися їх алкогольні звички під час пандемії. Близько 29% учасників зізналися, що стали випивати більше, в той час як 19,8% опитуваних повідомили, що зменшили споживання спиртного.

Однак, у людей з депресією ймовірність зловживання алкоголем була на 64% вищою, ніж у тих, хто страждає від тривожного розладу (на 41%). Опитування також виявило взаємозв'язок алкогольних звичок з віком респондентів. Найчастіше про збільшення споживання спиртного повідомляли молоді люди до 40 років (40% учасників). У той же час учасники від 40 років і старше з симптомами депресії і тривоги приблизно в два рази частіше говорили про те, що стали більше пити в порівнянні зі своїми ровесниками без психічних розладів.

Автори дослідження вважають, що люди більше п'ють через стрес, причинами якого є пандемія й ізоляція, а через зростання вживання алкоголю під час локдауна можуть бути тривалі негативні наслідки для здоров'я людей.

Джерело: Drinking During COVID-19 Up Among People with Anxiety and Depression (nyu.edu)

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Інфекційні захворювання

Дві треті госпіталізацій дорослих пацієнтів із COVID-19 пов’язані з одним із чотирьох супутніх захворювань: ожиріння, гіпертонія, діабет і серцева недостатність 26.02.2021 Інфекційні захворювання Ендокринологія Дві треті госпіталізацій дорослих пацієнтів із COVID-19 пов’язані з одним із чотирьох супутніх захворювань: ожиріння, гіпертонія, діабет і серцева недостатність

Дослідження було опубліковано напередодні у Journal of the American Heart Association (JAHA). Провідні автори дослідження Gerald J. and Dorothy R. Friedman зі Школи науки і політики харчування використовували математичне моделювання для оцінки кількості та частки госпіталізацій із приводу COVID-19 у США, яким можна було б запобігти, якщо пацієнти не страждають на чотири основні кардіометаболічні стани (ожиріння, гіпертонія, діабет і серцева недостатність). Кожен стан був пов’язаний із підвищеним ризиком важкого перебігу та ускладнень при зараженні COVID-19. ...

24.02.2021 Інфекційні захворювання FDA схвалено перший ін’єкційний препарат проти ВІЛ-інфекції тривалої дії

21 січня Управлінням із контролю якості продуктів харчування та лікарських засобів США (US Food and Drug Administration, FDA) схвалено препарат Кабенува/Cabenuva (комбінація каботегравіру та рилпівірину) у формі ін’єкцій для лікування пацієнтів із вірусом імунодефіциту людини 1 типу (ВІЛ‑1). ...

24.02.2021 Інфекційні захворювання В Україну прибуло пів мільйона доз вакцини проти COVID-19

Вчора, 23 лютого, в Україну доправлено 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 CoviShield (вакцина Oxford/AstraZeneca, що виробляється на потужностях Serum Institute, Індія). Нагадаємо, що 22 лютого Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало цю вакцину для екстреного медичного застосування. Вона перекваліфікована ВООЗ та рекомендована до екстреного використання. Serum Institute постачає свою продукцію у 140 країн світу....