Медичний центр для дорослих і дітей «Добробут» у місті Ірпінь

11.06.2021

Команда «Добробут» зібрала гостей і представників ЗМІ, аби відсвяткувати разом відкриття Медичного центру, поспілкуватися та познайомитися ближче. 

10 червня відбулося урочисте відкриття ще одного відділення Медичної мережі «Добробут» у місті Ірпінь за адресою: вул. Грибоєдова, буд. 8-а.

Медичний центр у місті Ірпінь – це триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно. Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров'я, послуги дитячої і дорослої стоматології, невідкладної допомоги. 

Чому пересічному мешканцю міста Ірпінь варто звернутися за консультацією саме до нової клініки ММ «Добробут»?

  • Ми надаємо повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час.
  • У Медичному центрі «Добробут» у м. Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ви можете обрати фахівців для всіх членів своєї родини. У наших лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід.
  • Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.
  • Ми пропонуємо зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ «Добробут», щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису у «Добробут» немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.
  • У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги «Добробут», що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення. 

Керівник медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила: «Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров'я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування». 

Після урочистого відкриття клініки відбулася пресконференція, у якій взяли участь: генеральний директор ММ «Добробут» Калашніков Олег Володимирович, медичний директор з педіатрії ММ «Добробут» Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна та мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович.

Пресконференцію розпочав генеральний директор ММ «Добробут» Калашніков Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє та розповів про основні стратегічні цілі мережі.

«Сьогодні «Добробут» – це провідна Медична мережа, яка об'єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. «Добробут» виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені», – повідомив Калашніков Олег Володимирович, генеральний директор Медичної мережі «Добробут». 

Мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович зазначив: «Багато мешканців Ірпеня та сусідніх міст їздять за отриманням медичних послуг до Києва. Я щиро радію, що Клініка «Добробут» відкрилася саме в Ірпені, тому що вже від сьогодні наші містяни зможуть отримати висококваліфіковану допомогу, не виїжджаючи до столиці. Той факт, що у нашому місті з‘явилася клініка такого рівня, свідчить про те, що Ірпінь – привабливий для підприємців та інвестицій. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямі!»

Провідні фахівці нової клініки провели екскурсію для представників ЗМІ та розповіли про переваги та нові послуги. Зокрема, ММ «Добробут» вперше запровадила VR-вакцинацію. Це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний до усіх типів вакцинації дітей. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється на захопливу подорож до казкової планети.

Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали безліч приємних вражень та побачили клініку на власні очі. 

Ми поруч!

Довідка: Медична мережа «Добробут» — приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об'єднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з Центром неврології, Центр кардіохірургії, Клінічний центр онкології, Центр вертебрології, стоматологію, Центр дерматології та косметології. Більше інформації: www.dobrobut.com .

Медична мережа "ДОБРОБУТ", вул. Васильківська, 30Д, м. Київ, 03022

Medical network "DOBROBUT", 30D Vasylkivska street, Kiev, 03022

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Київський суд скасовує рішення Антимонопольного комітету в справі проти Ново Нордіск 05.08.2021 Терапія та сімейна медицина Київський суд скасовує рішення Антимонопольного комітету в справі проти Ново Нордіск

Господарський суд м. Києва скасував рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 03 листопада 2020 р. стосовно звинувачень щодо вчинення антиконкурентних узгоджених дій компанією Ново Нордіск та пов'язаний із цим штраф. Рішення суду було прийняте 19 липня та опубліковане 28 липня 2021 року. ...

29.07.2021 Терапія та сімейна медицина Всесвітній день боротьби з гепатитом 2021

Щорічно 28 липня відзначають Всесвітній день боротьби з гепатитом. У цей день світова спільнота об'єднується з політиками, фахівцями галузі охорони здоров'я та громадськістю, щоб донести до сотень мільйонів людей життєво важливу інформацію про глобальний тягар вірусних гепатитів, закликати до негайних дій для попередження випадків інфікування і смерті від гепатиту, а також прискорення прогресу на шляху до досягнення мети щодо викорінення цього захворювання....

16.07.2021 Терапія та сімейна медицина Щоденник медичних подій на 19-25 липня

Дорогі читачі! До вашої уваги літній і необтяжливий Щоденник медичних подій. Між відпустками і безтурботними літніми вечорами знайдіть час для вдосконалення і навчання. Для вас медичні освітні заходи на наступний тиждень. ...