Результати опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»

23.12.2021

Що читають медики? Де шукають інформацію? Чи діляться професійними цікавинками?

Нещодавно Видавничий Дім (ВД) «Здоров’я України» ініціював проведення дослідження професійних інформаційних зацікавлень та вподобань серед читацької аудиторії своїх видань. Пропонуємо ознайомитися із результатами цього опитування.

Ми розпитали лікарів із числа наших постійних читачів про таке:

? ставлення читачів до інформаційних продуктів ВД «Здоров’я України» та ступінь затребуваності різноманітних інформаційних матеріалів

? які найпопулярніші серед читачів канали онлайн-комунікації

? про особливості сприйняття читачами інформаційних і рекламних матеріалів (зображень) про фармацевтичні препарати

? як часто наші читачі діляться із колегами такими матеріалами або інформацією про них та чи безпосередньо обговорюють їх з колегами

Які ж безпосередні результати ми отримали або як виглядає профіль читача ВД «Здоров’я України»?

Це лікар, який:

  • Цінує реферативну форму подачі актуальних зарубіжних публікацій, а також хоче бути в курсі професійних подій в Україні, тому й віддає перевагу вітчизняним професійним виданням.
  • Для отримання професійної інформації використовує цілеспрямований пошук в інтернеті, регулярно відвідує спеціалізовані веб-сайти та покладається на e-mail-підписки. 
  • При виборі способу отримання професійної інформації онлайн бере до уваги такі фактори, як зручність, вільний доступ, оперативність та можливість завантажити інформацію. 
  • Серед месенджерів та соцмереж перевагу надає Viber, YouTube та Facebook, користується Telegram.
  • Найбільший інтерес для нього представляють такі формати подання інформації, як стислі переклади клінічних настанов та досліджень, аналіз клінічних випадків, а також огляди конференцій.
  • В якості джерела достовірної інформації про фармпрепарати більшою мірою покладається на клінічні рекомендації та дослідження. 
  • Обов’язково приділяє увагу рекламним матеріалам, які публікуються у наших виданнях, вважає їх частиною важливої професійної інформації, а також  завдяки  їм часто дізнається про появу нових препаратів на ринку України.
  • Ділиться отриманою від нас інформацією зі своїми колегами фактично щоразу, як її отримує, при цьому надає перевагу особистому контакту (очному або за допомогою месенджерів) та електронній пошті. 
  • А також обговорює інформаційні матеріали про фармпрепарати зі своїми колегами.

Нам є чим пишатися! Більше третини нашої авдиторії читає наші видання понад 10 років! При цьому високий відсоток тих, хто читає нас відносно нещодавно – 1-3 та 4-7 років – може свідчити про активне зростання нашої авдиторії протягом останніх декількох років (вірогідно, за рахунок розвитку онлайн-комунікації).

І це ще не все. Якщо ви хочете ознайомитися із результатами дослідження детальніше – будь ласка, перейдіть за посиланням Опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»_ 2021 (health-ua.com)

Ми цінуємо і дякуємо кожному із вас за довіру та цікавість до наших видань! Ми також дякуємо нашому міжнародному експерту – спеціалісту з комунікаційних досліджень Кучеренку В.,Ph.D., (USSH / Deakin University), за супровід у підготовці дослідження та забезпеченні статистичного аналізу даних.

 

 

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

23.05.2024 Неврологія Терапія та сімейна медицина Які поживні речовини можуть уповільнити старіння мозку та покращити когнітивні здібності

Учені давно вивчають мозок у контексті старіння. Сьогодні досить багато відомо про фактори ризику прискореного старіння нервової системи, однак чинників, які запобігають таким змінам, виявлено менше. Існують докази того, що харчування може бути одним із них. Нова наукова розвідка, проведена Центром мозку, біології та поведінки Університету штату Небраска та Університетом Іллінойсу в США, додатково засвідчила, що певні поживні речовини можуть відігравати ключову роль у здоровому старінні мозку. Команда вчених провела мультимодальне дослідження, поєднуючи сучасні інновації в нейронауці та знання з нутриціології, і визначила певний профіль поживних речовин в учасників, які продемонстрували кращі когнітивні показники....

22.05.2024 Психіатрія Терапія та сімейна медицина Фізичні вправи стимулюють ріст нейронів і перебудовують мозок, допомагаючи забути неприємне

Дослідники з Університету Торонто, Канада, та Університету Кюсю, Японія, виявили, що посилене утворення нейронів і подальше переналаштування нейронних ланцюгів у гіпокампі за допомогою фізичних вправ або генетичних маніпуляцій допомагає забути неприємні, негативні моменти, пов’язані із вживанням наркотиків. Висновки, опубліковані в Molecular Psychiatry, можуть запропонувати новий підхід до лікування психічних захворювань, таких як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) або наркозалежність....