Результати опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»

23.12.2021

Що читають медики? Де шукають інформацію? Чи діляться професійними цікавинками?

Нещодавно Видавничий Дім (ВД) «Здоров’я України» ініціював проведення дослідження професійних інформаційних зацікавлень та вподобань серед читацької аудиторії своїх видань. Пропонуємо ознайомитися із результатами цього опитування.

Ми розпитали лікарів із числа наших постійних читачів про таке:

? ставлення читачів до інформаційних продуктів ВД «Здоров’я України» та ступінь затребуваності різноманітних інформаційних матеріалів

? які найпопулярніші серед читачів канали онлайн-комунікації

? про особливості сприйняття читачами інформаційних і рекламних матеріалів (зображень) про фармацевтичні препарати

? як часто наші читачі діляться із колегами такими матеріалами або інформацією про них та чи безпосередньо обговорюють їх з колегами

Які ж безпосередні результати ми отримали або як виглядає профіль читача ВД «Здоров’я України»?

Це лікар, який:

  • Цінує реферативну форму подачі актуальних зарубіжних публікацій, а також хоче бути в курсі професійних подій в Україні, тому й віддає перевагу вітчизняним професійним виданням.
  • Для отримання професійної інформації використовує цілеспрямований пошук в інтернеті, регулярно відвідує спеціалізовані веб-сайти та покладається на e-mail-підписки. 
  • При виборі способу отримання професійної інформації онлайн бере до уваги такі фактори, як зручність, вільний доступ, оперативність та можливість завантажити інформацію. 
  • Серед месенджерів та соцмереж перевагу надає Viber, YouTube та Facebook, користується Telegram.
  • Найбільший інтерес для нього представляють такі формати подання інформації, як стислі переклади клінічних настанов та досліджень, аналіз клінічних випадків, а також огляди конференцій.
  • В якості джерела достовірної інформації про фармпрепарати більшою мірою покладається на клінічні рекомендації та дослідження. 
  • Обов’язково приділяє увагу рекламним матеріалам, які публікуються у наших виданнях, вважає їх частиною важливої професійної інформації, а також  завдяки  їм часто дізнається про появу нових препаратів на ринку України.
  • Ділиться отриманою від нас інформацією зі своїми колегами фактично щоразу, як її отримує, при цьому надає перевагу особистому контакту (очному або за допомогою месенджерів) та електронній пошті. 
  • А також обговорює інформаційні матеріали про фармпрепарати зі своїми колегами.

Нам є чим пишатися! Більше третини нашої авдиторії читає наші видання понад 10 років! При цьому високий відсоток тих, хто читає нас відносно нещодавно – 1-3 та 4-7 років – може свідчити про активне зростання нашої авдиторії протягом останніх декількох років (вірогідно, за рахунок розвитку онлайн-комунікації).

І це ще не все. Якщо ви хочете ознайомитися із результатами дослідження детальніше – будь ласка, перейдіть за посиланням Опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»_ 2021 (health-ua.com)

Ми цінуємо і дякуємо кожному із вас за довіру та цікавість до наших видань! Ми також дякуємо нашому міжнародному експерту – спеціалісту з комунікаційних досліджень Кучеренку В.,Ph.D., (USSH / Deakin University), за супровід у підготовці дослідження та забезпеченні статистичного аналізу даних.

 

 

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

01.12.2023 Психіатрія Терапія та сімейна медицина Високий рівень «хорошого холестерину» може бути пов’язаний із ризиком деменції

Дослідження, проведене Університетом Монаша (Австралія), показало, що аномально високий рівень ЛПВЩ, відомого як «хороший холестерин», пов’язаний із підвищеним ризиком розвитку деменції у людей похилого віку. Отримані результати можуть допомогти лікарям визначити групу літніх пацієнтів, потенційно схильних до ризику деменції, особливо віком 75 років і старше. Результати одного із найбільших досліджень, в якому вивчався зв’язок між підвищеним рівнем ЛПВЩ і деменції серед початково здорових людей віком старше 70 років, залучених до програми ASPREE, опубліковані у The Lancet Regional Health–Western Pacific....

29.11.2023 Терапія та сімейна медицина Тиждень тестування на ВІЛ рятує людські життя

У світі понад 37 мільйонів людей живуть з ВІЛ. І майже 6 мільйонів з них не знають, що мають вірус. Тестування допомагає виявляти збудника та вчасно розпочати лікування. ...