Результати опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»

23.12.2021

Що читають медики? Де шукають інформацію? Чи діляться професійними цікавинками?

Нещодавно Видавничий Дім (ВД) «Здоров’я України» ініціював проведення дослідження професійних інформаційних зацікавлень та вподобань серед читацької аудиторії своїх видань. Пропонуємо ознайомитися із результатами цього опитування.

Ми розпитали лікарів із числа наших постійних читачів про таке:

? ставлення читачів до інформаційних продуктів ВД «Здоров’я України» та ступінь затребуваності різноманітних інформаційних матеріалів

? які найпопулярніші серед читачів канали онлайн-комунікації

? про особливості сприйняття читачами інформаційних і рекламних матеріалів (зображень) про фармацевтичні препарати

? як часто наші читачі діляться із колегами такими матеріалами або інформацією про них та чи безпосередньо обговорюють їх з колегами

Які ж безпосередні результати ми отримали або як виглядає профіль читача ВД «Здоров’я України»?

Це лікар, який:

  • Цінує реферативну форму подачі актуальних зарубіжних публікацій, а також хоче бути в курсі професійних подій в Україні, тому й віддає перевагу вітчизняним професійним виданням.
  • Для отримання професійної інформації використовує цілеспрямований пошук в інтернеті, регулярно відвідує спеціалізовані веб-сайти та покладається на e-mail-підписки. 
  • При виборі способу отримання професійної інформації онлайн бере до уваги такі фактори, як зручність, вільний доступ, оперативність та можливість завантажити інформацію. 
  • Серед месенджерів та соцмереж перевагу надає Viber, YouTube та Facebook, користується Telegram.
  • Найбільший інтерес для нього представляють такі формати подання інформації, як стислі переклади клінічних настанов та досліджень, аналіз клінічних випадків, а також огляди конференцій.
  • В якості джерела достовірної інформації про фармпрепарати більшою мірою покладається на клінічні рекомендації та дослідження. 
  • Обов’язково приділяє увагу рекламним матеріалам, які публікуються у наших виданнях, вважає їх частиною важливої професійної інформації, а також  завдяки  їм часто дізнається про появу нових препаратів на ринку України.
  • Ділиться отриманою від нас інформацією зі своїми колегами фактично щоразу, як її отримує, при цьому надає перевагу особистому контакту (очному або за допомогою месенджерів) та електронній пошті. 
  • А також обговорює інформаційні матеріали про фармпрепарати зі своїми колегами.

Нам є чим пишатися! Більше третини нашої авдиторії читає наші видання понад 10 років! При цьому високий відсоток тих, хто читає нас відносно нещодавно – 1-3 та 4-7 років – може свідчити про активне зростання нашої авдиторії протягом останніх декількох років (вірогідно, за рахунок розвитку онлайн-комунікації).

І це ще не все. Якщо ви хочете ознайомитися із результатами дослідження детальніше – будь ласка, перейдіть за посиланням Опитування читацької аудиторії Видавничого Дому «Здоров’я України»_ 2021 (health-ua.com)

Ми цінуємо і дякуємо кожному із вас за довіру та цікавість до наших видань! Ми також дякуємо нашому міжнародному експерту – спеціалісту з комунікаційних досліджень Кучеренку В.,Ph.D., (USSH / Deakin University), за супровід у підготовці дослідження та забезпеченні статистичного аналізу даних.

 

 

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

З’ясовано роль рибосом у розвитку захворювань старечого віку 20.01.2022 Терапія та сімейна медицина З’ясовано роль рибосом у розвитку захворювань старечого віку

Багато вікових захворювань, у тому числі хвороби Альцгеймера та Паркінсона, спричинені агрегацією білка, що є результатом помилок у згортанні білків. При цьому механізми, які лежать в основі того, чому відбувається агрегація білків при старінні, переважно залишаються «чорним ящиком». У новому дослідженні, результати якого опубліковані у журналі «Nature», дослідники зі Стенфордського університету (США) зосередилися на тому, як вік впливає на функціонування рибосом – клітинного механізму, відповідального за перетворення інформаційної РНК на білки. ...

19.01.2022 Терапія та сімейна медицина Краща кардіореспіраторна фізична форма знижує ризик виникнення діабету

Результати дослідження фахівців із Саудівської Аравії свідчать про значний зворотний зв’язок між кардіореспіраторним фітнесом та вперше діагностованим цукровим діабетом 2 типу. Це ретроспективне обсерваційне когортне дослідження включало 8722 особи без діагнозу діабету, яким проводилося клінічне навантажувальне тестування на біговій доріжці із квітня 2001 року по грудень 2016 року в Кардіологічному центрі короля Абдулазіза в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). ...

14.01.2022 Терапія та сімейна медицина Більше не означає краще: надмірні кількості вітаміну D не впливають на ризик раку або серцево-судинних захворювань

Згідно з новим рандомізованим контрольованим дослідженням, добавки вітаміну D не вплинули на захворюваність на рак або серйозні серцево-судинні події у літніх людей, які переважно вже мали достатній рівень вітаміну D. Попередні дослідження показали, що недостатність вітаміну D пов’язана із більш високим ризиком майже всіх захворювань. Хоча докази про переваги добавок вітаміну D залишаються обмеженими: у трьох мета-аналізах, опублікованих у 2019 році, було повідомлено про постійне та значне зниження смертності від раку на 13 % у тих, хто отримував добавки вітаміну D. ...