British Medical Journal безоплатно відкриває свої ресурси для всіх українців на період війни

23.03.2022

British Medical Journal безоплатно відкриває свої ресурси BMJ Practice та BMJ Learning для всіх українців на період війни.

BMJ – провідна світова платформа, на якій міститься велика кількість медичного контенту, що може бути корисний медичним працівникам, представникам госпіталів та українським громадянам.

Безкоштовний доступ відкритий для всіх на території України (без промокодів).

✦ BMJ Practice – https://bestpractice.bmj.com/

✦ BMJ Learning – https://new-learning.bmj.com/ (для доступу до навчання треба пройти лише безкоштовну реєстрацію за посиланням: https://new-learning.bmj.com/uk/sign-up/register)

У разі виникнення запитань щодо доступу до матеріалів пишіть Vitalii Zaiets, консультанту з інформаційно-комунікаційних технологій україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»: vitalii.zaiets@mededu.org.ua, 380672174575 (Viber, Telegram, WhatsApp).

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

22.02.2024 Терапія та сімейна медицина Спочатку застуда, а потім запалення мозку. Що потрібно знати про енцефаліт?

Запалення головного мозку попервах може бути схожим на звичайну застуду. Та цей стан може швидко прогресувати й призвести до втрати свідомості, коми та навіть смерті. Громадська спілка «Твій сімейний лікар» розповідає, як вчасно помітити енцефаліт та куди звертатись, щоб оминути його наслідки....

21.02.2024 Кардіологія Терапія та сімейна медицина Які зв'язки існують між високим рівнем ніацину та хворобами серця?

Дослідники Клівлендської клініки (штат Огайо, США) виявили новий шлях, який спричиняє серцево-судинні захворювання, пов’язані із високим рівнем ніацину. Вітамін РР, або В3 (ніацин, нікотинова кислота, нікотинамід), застосовується при пелагрі, дерматитах, невритах, судинних захворюваннях, атеросклерозі, хворобах печінки. Раніше його активно використовували для зниження рівня холестерину. Упродовж десятиліть Сполучені Штати Америки та понад 50 інших країн вимагали збагачувати ніацином основні продукти харчування, такі як борошно, крупи й овес, щоби запобігти гіпо- та авітамінозу....