Госпіталь “Добробуту” в Києві завдяки підтримці міжнародних фондів робитиме планові та ургентні операції для населення безоплатно

08.04.2022

Від 1 квітня лікувально-діагностичний центр “Добробуту” в Києві за адресою вул. Ідзиковських, 3, почне проводити планові та ургентні операції для населення безоплатно. Після госпіталізації лабораторна та інструментальна діагностика пацієнтам також буде надаватися безоплатно. Ургентна медична допомога у випадках, що не потребують госпіталізації, також буде надаватися безоплатно.

Платними залишаться: амбулаторні медичні консультації, планова інструментальна та лабораторна діагностика,   вакцинація, виклики та перевезення службою невідкладної допомоги, хіміотерапія.

Надання безоплатної медичної допомоги стало можливим завдяки домовленостям керівництва лікувально-діагностичного центру з трьома великими міжнародними фондами щодо фінансування найбільш затребуваних госпітальних послуг населенню України під час війни.

У проєкті беруть участь благодійні організації Direct Relief International, Children of War Foundation та University of Miami Global Institute за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Крім того, у рамках проєкту медичний центр “Добробут” в Києві отримає значну кількість медикаментів.

«Наше головне завдання — забезпечити доступність медичних послуг під час війни. Це надзвичайно складно. Кваліфікований персонал змушений виїжджати з України, виробничо-логістичні ланцюжки постачання медикаментів та медобладнання порушені, супутні витрати збільшуються. Кількість звернень по медичну допомогу зростає. Наші лікарі надають безоплатні консультації пацієнтам по всій Україні. Але ресурси компанії не безмежні. Тому «Добробут» провів серію переговорів із міжнародними донорами та заручився їхньою підтримкою для допомоги цивільному населенню. Тож наш багатопрофільний медичний центр на вул. Ідзиковських працюватиме й надаватиме безоплатно життєво необхідні послуги всім, хто їх потребує. А лікарі отримуватимуть заробітну плату. Це хороша підтримка пацієнтам, клініці та економіці нашої країни», — наголосив Вадим Шекман, головний операційний директор медичної мережі «Добробут».

Довідка:

War Child — благодійна міжнародна організація, завданням якої є надання допомоги дітям, що перебувають на територіях зон, що знаходяться в зоні воєнних конфліктів.

Direct Relief (раніше Direct Relief International) — міжнародна некомерційна організація, що постачає життєво необхідні лікарські препарати та витратні матеріали для медиків у тих регіонах, де їх потребує населення.

University of Miami Global Institute — глобальний інститут громадського здоров’я та розвитку прагне мобілізувати співпрацю заради здоров’я та процвітання людей в усьому світі. Інститут прагне генерувати нові знання та застосовувати міждисциплінарні рішення для вирішення найскладніших дилем тисячоліття в галузі охорони здоров’я та розвитку.

Філософія фондів полягає в прагненні фундаментальних змін та розвитку суспільства, допомоги людям, які опинилися в складних умовах через воєнні дії. Їхня діяльність також спрямована на створення умов для досягнення Цілей Глобального договору ООН, одна з яких — забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці. Таке партнерство — яскравий приклад прихильності глобальних інститутів до досягнення цілей сталого розвитку та формування здорового та прогресивного суспільства.

Добробут – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 20 медичних центрів, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні послуги за понад 75 напрямками відповідають потребам громадян різного віку та категорій. Щороку в “Добробуті” проводять понад 7 000 операційних втручань. У “Добробуті” працюють понад 3000 співробітників, з них – 20 професорів, 100 кандидатів наук та понад 400 лікарів вищої категорії. Сума інвестицій у сучасні мультифункціональні медичні центри та високотехнологічне обладнання за 5 років склала 1,5 мільярди гривень. З 2020 року у мережі працює власний освітній проект “Академія Добробут” – для  навчання медичного персоналу, підвищення кваліфікації лікарів та розвитку інтернатури.

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Підвищений ризик психозів у людей, які споживають марихуану 02.06.2023 Терапія та сімейна медицина Підвищений ризик психозів у людей, які споживають марихуану

Тhe Lancet Psychiatry опублікувало дослідження, яке демонструє спільність певних генетичних чинників сприйнятливості до канабісу і психічних розладів. Раніше вважалося, що вживання канабісу протягом усього життя збільшує шанси розвитку біполярного розладу, шизофренії та втрати когнітивних функцій. Проте певна підгрупа населення має високий ризик як щодо вживання марихуани, так і психічних розладів, судячи з їхньої генетичної схильності. Дослідження допомагає пояснити, чому деякі люди більш сприйнятливі як до вживання канабісу, так і до певних психічних розладів....

02.06.2023 Терапія та сімейна медицина Когнітивне старіння, або флавоноїди як шлях до збереження пам’яті

Когнітивне старіння означає зниження розумових здібностей, яке не вважається спричиненим нейродегенеративними захворюваннями, такими як хвороба Альцгеймера та Паркінсона. Під час старіння мозку найсуттєвіших змін зазнають гіпокамп як один із центрів формування емоцій і пам’яті та префронтальна кора – частина мозку, що відповідає за самоідентифікацію, соціальну поведінку й когнітивні функції. ...

01.06.2023 Терапія та сімейна медицина Третина пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу можуть мати приховані серцево-судинні захворювання

До цього висновку дійшла Американська кардіологічна асоціація. Згідно з її дослідженням, одна третина таких пацієнтів у США мають підвищені рівні біомаркерів, що вказують на безсимптомні патології. Помірні підвищення цих молекул можуть свідчити про анатомо-фізіологічні зміни у серці і, як наслідок, більший ризик ішемічної хвороби, серцевої недостатності та інсультів....