Шукаємо лікарні для україно-швейцарської програми партнерства

10.05.2022

Українські лікарні стоять на передовій порятунку здоров’я та життів у цій війни. В умовах постійних атак вони продовжують працювати та надавати допомогу всім, хто її потребує.

Цей професійний героїзм не залишив байдужим міжнародну спільноту у сфері охорони здоров'я. Так, швейцарські лікарні в Базелі та Цолликерберг висловили готовність підтримувати українські медичні заклади в рамках партнерства.

Наразі партнерська програма передбачає надання швейцарцями гуманітарної допомоги українським лікарням. Медзаклади в Україні складають перелік необхідного, передають його швейцарській стороні, а ті, в свою чергу, організовують збір й транспортування запитуваних ліків, медичних засобів та обладнання.

Водночас швейцарські лікарні зацікавлені у довгостроковому партнерстві з українськими лікарнями. Тож планується доповнити гуманітарну роботу ще і поглибленою співпрацею між медзакладами обох країн. Зокрема, в сфері телемедицини, експертних консультацій, медичної освіти тощо. При цьому українські лікарні мають можливість самостійно визначати фокус партнерських відносин.

Програма найближчим часом буде розширена участю швейцарських лікарень - членів об’єднання Hospitals H+.

Якщо ваша лікарня хоче взяти участь у програмі партнерства, будь ласка, звертайтесь до lita@gobix.ch або jeyla@gobix.ch.

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

15 вересня — Всесвітній день боротьби з лімфомою 15.09.2022 Терапія та сімейна медицина 15 вересня — Всесвітній день боротьби з лімфомою

З 2004 р. щорічно, 15 вересня відзначається Всесвітній день боротьби з лімфомою, заснований членами Товариства Хворих на лімфоми, який об'єднав 54 організації з 41 країни Європи. Ключова мета заходу полягає у підвищенні поінформованості населення та привернення уваги до цієї проблеми....

07.09.2022 Терапія та сімейна медицина Вісник online №21 (серпень), 2022

Раді вітати вас у нашій постійній і, мабуть, одній із найбільш улюблених рубрик - «Вісник онлайн». Тут ви традиційно знайдете найцікавіші і найактуальніші публікації*, які обрали саме лікарі - наші читачі....

09.08.2022 Терапія та сімейна медицина Вісник online №20 (квітень-червень), 2022

...