Шукаємо лікарні для україно-швейцарської програми партнерства

10.05.2022

Українські лікарні стоять на передовій порятунку здоров’я та життів у цій війни. В умовах постійних атак вони продовжують працювати та надавати допомогу всім, хто її потребує.

Цей професійний героїзм не залишив байдужим міжнародну спільноту у сфері охорони здоров'я. Так, швейцарські лікарні в Базелі та Цолликерберг висловили готовність підтримувати українські медичні заклади в рамках партнерства.

Наразі партнерська програма передбачає надання швейцарцями гуманітарної допомоги українським лікарням. Медзаклади в Україні складають перелік необхідного, передають його швейцарській стороні, а ті, в свою чергу, організовують збір й транспортування запитуваних ліків, медичних засобів та обладнання.

Водночас швейцарські лікарні зацікавлені у довгостроковому партнерстві з українськими лікарнями. Тож планується доповнити гуманітарну роботу ще і поглибленою співпрацею між медзакладами обох країн. Зокрема, в сфері телемедицини, експертних консультацій, медичної освіти тощо. При цьому українські лікарні мають можливість самостійно визначати фокус партнерських відносин.

Програма найближчим часом буде розширена участю швейцарських лікарень - членів об’єднання Hospitals H+.

Якщо ваша лікарня хоче взяти участь у програмі партнерства, будь ласка, звертайтесь до lita@gobix.ch або jeyla@gobix.ch.

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

05.04.2024 Терапія та сімейна медицина Ендокринологія Нервова стимуляція при апное сну виявилася менш ефективною для людей із високим ІМТ

Лікування синдрому обструктивного апное сну (СОАС) за допомогою нервової стимуляції, яке спочатку було схвалено лише для людей з індексом маси тіла (ІМТ) у здоровому діапазоні, нещодавно було поширено на пацієнтів з ІМТ до 40, діапазоном, який зазвичай описується як важке ожиріння. Здоровими вважаються особи із показником ІМТ від 18,5 до 24,9. Розширені критерії прийнятності для лікування надають більшій кількості пацієнтів з апное уві сні доступ до дедалі популярнішої терапії, відомої як стимуляція під’язикового нерва. Однак нове дослідження Медичної школи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі вказує на те, що ймовірність успішного лікування нервовою стимуляцією значно падає, коли вага пацієнта перевищує нормальний діапазон....

05.04.2024 Терапія та сімейна медицина Щоденник медичних подій 8-14 квітня

...