Вітаємо з ювілеєм!

28.10.2022

Вітаємо з ювілеєм!

29 жовтня 2022 р. святкує свій 50-річний ювілей відомий вчений, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник клініки № 2 ДУ «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України» Тарас Іванович Осадчук. Понад 20 років він посвятив непростій та відповідальній професії хірурга.

Тарас Іванович Осадчук народився 29 жовтня 1972 р. в Києві. В 1995 р. закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного університету. З 1995 по 1998 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю «травматологія та ортопедія» на базі Інституту травматології та ортопедії АМН України.

Трудову діяльність ювіляр розпочав у 1998 р. як науковий співробітник у відділенні травматології та ортопедії дорослих базі Інституту травматології та ортопедії АМН України, де займався розробкою та впровадженням нових стратегій профілактики та лікування хвороб опорно-рухового апарату. З 2008 р. — лікар найвищої категорії. Результатом його досліджень стала докторська дисертація «Коригуюча остеотомія у хірургічному лікуванні хворих на остеоартроз колінних суглобів» (2009 р.), присвячена новим методикам лікування хворих на остеоартроз. Ця наукова робота і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Т. І. Осадчук зробив значний внесок у вирішення широкого кола проблем травматології та ортопедії і сьогодні є експертом у профілактиці та лікуванні патології опорно-рухового апарату. Вчений виконав сотні унікальних хірургічних втручань, основні напрямки його робити включають первинне та ревізійне ендопротезування колінних та кульшових суглобів, кісткова пластика вад, що виникли внаслідок асептичної нестабільності ендопротезу кульшового та колінного суглобів.

Т.І. Осадчук приділяє велику увагу розвитку вітчизняної травматології та ортопедії, зокрема розробці нових стратегій лікування остеоартриту, є автором понад 155 наукових праць. Його наукові досягнення визнані за кордоном, він є дійсним членом міжнародних лікарських товариств: Міжнародного товариства ортопедів-травматологів (SICOT) та Американської академії ортопедів-хірургів (AAOS). Остання його праця «Застосування індивідуальних 3D-надрукованих навігаційних систем при коригуючій остеотомії стегнової кістки у хворих на остеоартрит колінного суглоба» фокусувалася на сучасних можливостях впровадження в хірургічну практику технологій тривимірного друку, що є революційним рішенням, яке відкриває можливості персоналізованої хірургії.

За свої наукові здобутки у 2018 р. Тарас Іванович удостоєний почесного звання «Заслужений лікар України». На підставі досягнень в науковій діяльності, вагомого внеску у розвиток лікувально-профілактичних заходів у галузі ортопедії-травматології у 2021 р. Тарас Іванович нагороджений почесною грамотою від ДУ «Головний медичний центр МВС України».

За останні 5 років підвищував кваліфікацію на міжнародних курсах, науково-практичних конференціях, семінарах, міжнародних медичних форумах:

  • 2016р. Італія, 37й Міжнародний ортопедичний конгрес SICOT, м. Рим;
  • 2017р. ПАР, 38й Конгрес SICOT з ортопедії та травматології, м. Кейптаун;
  • 2018р. Канада, 39й Міжнародний конгрес SICOT, м. Монреаль;
  • 2019р. Мексика 12й Конгрес ISAKOS, м. Канкун;
  • 2016- 2019 рр. Щорічні конференції AAOS (США).

Завдяки високому професіоналізму та педагогічній майстерності, видатним організаторським здібностям Тарас Іванович Осадчук користується заслуженим авторитетом та повагою співробітників та лікарів міста, області та всієї України.

 

 

 

 

Редакція «Медичної газети «Здоров'я України» вітає ювіляра з Днем народження, бажає професійних та творчих успіхів, натхнення та сил на шляху до нових здобутків!

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Хірургія, ортопедія та анестезіологія

Інноваційний гель дає надію на лікування шлунково-кишкових фістул 01.12.2023 Гастроентерологія Хірургія, ортопедія та анестезіологія Інноваційний гель дає надію на лікування шлунково-кишкових фістул

Дослідники з Інституту біомедичних інновацій Терасакі (Лос-Анджелес) зробили значний прогрес у медичних технологіях і створили адгезивний гель, що пропонує революційне лікування шлунково-кишкових фістул. Ця розробка знаменує важливу віху у вирішенні складного захворювання, яке довгий час мучило пацієнтів і лікарів....

29.11.2023 Інфекційні захворювання Хірургія, ортопедія та анестезіологія Каркас, який зменшує вплив бактеріальної інфекції та прискорює загоєння кісток

Лікування кісткових інфекцій і забезпечення відновлення кісток є однією з найбільших глобальних проблем сучасної ортопедії, яка ускладнюється ризиками протимікробної резистентності через тривале лікування антибіотиками та виснажливі великі кісткові дефекти після видалення інфікованої тканини. Ідеальне багатогранне рішення викорінить бактеріальну інфекцію без тривалого застосування антибіотиків, одночасно стимулюючи остеогенез і ангіогенез. ...

23.11.2023 Терапія та сімейна медицина Хірургія, ортопедія та анестезіологія Ендокринологія Нижчий рівень тестостерону корелює з вищою частотою артриту

Артрит – це інвалідизуюче дегенеративне захворювання суглобів, яке вражає гіаліновий суглобовий хрящ, а також навколишні тканини та субхондральну кістку. Це мультифакторне захворювання суглобів, етіологія якого достеменно невідома. Артрит –поширена патологія, яка трапляється в більшості людей старше 65 років. Основні його симптоми включають біль у суглобах і утруднення при русі. При цьому стані до патологічного процесу залучено широкий спектр пов’язаних тканин і специфічних проявів, що включають ураження хрящів, кісток, м’язів, зв’язок та інших сполучних тканин....