Вітаємо з ювілеєм!

28.10.2022

Вітаємо з ювілеєм!

29 жовтня 2022 р. святкує свій 50-річний ювілей відомий вчений, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник клініки № 2 ДУ «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України» Тарас Іванович Осадчук. Понад 20 років він посвятив непростій та відповідальній професії хірурга.

Тарас Іванович Осадчук народився 29 жовтня 1972 р. в Києві. В 1995 р. закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного університету. З 1995 по 1998 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю «травматологія та ортопедія» на базі Інституту травматології та ортопедії АМН України.

Трудову діяльність ювіляр розпочав у 1998 р. як науковий співробітник у відділенні травматології та ортопедії дорослих базі Інституту травматології та ортопедії АМН України, де займався розробкою та впровадженням нових стратегій профілактики та лікування хвороб опорно-рухового апарату. З 2008 р. — лікар найвищої категорії. Результатом його досліджень стала докторська дисертація «Коригуюча остеотомія у хірургічному лікуванні хворих на остеоартроз колінних суглобів» (2009 р.), присвячена новим методикам лікування хворих на остеоартроз. Ця наукова робота і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Т. І. Осадчук зробив значний внесок у вирішення широкого кола проблем травматології та ортопедії і сьогодні є експертом у профілактиці та лікуванні патології опорно-рухового апарату. Вчений виконав сотні унікальних хірургічних втручань, основні напрямки його робити включають первинне та ревізійне ендопротезування колінних та кульшових суглобів, кісткова пластика вад, що виникли внаслідок асептичної нестабільності ендопротезу кульшового та колінного суглобів.

Т.І. Осадчук приділяє велику увагу розвитку вітчизняної травматології та ортопедії, зокрема розробці нових стратегій лікування остеоартриту, є автором понад 155 наукових праць. Його наукові досягнення визнані за кордоном, він є дійсним членом міжнародних лікарських товариств: Міжнародного товариства ортопедів-травматологів (SICOT) та Американської академії ортопедів-хірургів (AAOS). Остання його праця «Застосування індивідуальних 3D-надрукованих навігаційних систем при коригуючій остеотомії стегнової кістки у хворих на остеоартрит колінного суглоба» фокусувалася на сучасних можливостях впровадження в хірургічну практику технологій тривимірного друку, що є революційним рішенням, яке відкриває можливості персоналізованої хірургії.

За свої наукові здобутки у 2018 р. Тарас Іванович удостоєний почесного звання «Заслужений лікар України». На підставі досягнень в науковій діяльності, вагомого внеску у розвиток лікувально-профілактичних заходів у галузі ортопедії-травматології у 2021 р. Тарас Іванович нагороджений почесною грамотою від ДУ «Головний медичний центр МВС України».

За останні 5 років підвищував кваліфікацію на міжнародних курсах, науково-практичних конференціях, семінарах, міжнародних медичних форумах:

  • 2016р. Італія, 37й Міжнародний ортопедичний конгрес SICOT, м. Рим;
  • 2017р. ПАР, 38й Конгрес SICOT з ортопедії та травматології, м. Кейптаун;
  • 2018р. Канада, 39й Міжнародний конгрес SICOT, м. Монреаль;
  • 2019р. Мексика 12й Конгрес ISAKOS, м. Канкун;
  • 2016- 2019 рр. Щорічні конференції AAOS (США).

Завдяки високому професіоналізму та педагогічній майстерності, видатним організаторським здібностям Тарас Іванович Осадчук користується заслуженим авторитетом та повагою співробітників та лікарів міста, області та всієї України.

 

 

 

 

Редакція «Медичної газети «Здоров'я України» вітає ювіляра з Днем народження, бажає професійних та творчих успіхів, натхнення та сил на шляху до нових здобутків!

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Хірургія, ортопедія та анестезіологія

Вітаємо з ювілеєм! 02.12.2022 Онкологія та гематологія Хірургія, ортопедія та анестезіологія Вітаємо з ювілеєм!

2 грудня відзначає свій 40-річний ювілей кандидат медичних наук, заслужений лікар України, хірург-онколог вищої категорії відділення онкоколопроктології та головний лікар Національного інституту раку Андрій Петрович Безносенко...

17.02.2022 Хірургія, ортопедія та анестезіологія Львівські нейрохірурги провели унікальну операцію жінці, яка три місяці ходила із переломом хребта

Нейрохірурги Першого територіального медичного об’єднання м. Львова прооперували жінку, яка впала із драбини та 3 місяці навіть не підозрювала, що має перелом хребта. Будь-який необережний рух міг назавжди прикувати 67-річну Людмилу до інвалідного візка, але завдяки львівським лікарям загроза вже позаду. Минулої осені закордоном загинув її єдиний син. Аби його поховати, жінка поїхала за 2000 кілометрів. Там, прибираючи в оселі, вона впала із драбини і сильно вдарилася спиною. Місцеві лікарі на огляді перелому не побачили, констатувавши лише сильний забій. ...

11.02.2022 Педіатрія Хірургія, ортопедія та анестезіологія Київські лікарі врятували дитину з рідкісними вадами дихальних шляхів та стравоходу

Спеціалісти НДСЛ МОЗ України «Охматдит» врятували хлопчика з рідкісною вродженою вадою дихальних шляхів та стравоходу, яка зустрічається раз на 10–20 тис. пологів. При народженні у дитини була виявлена ларинго-трахео-езофагеальна розщілина, при якій гортань і глотка, трахея і стравохід не розділені. Ще кілька років тому такі діти не мали шансів на життя. Потрапивши до «Охматдиту», дитина не могла самостійно дихати, ковтати, а також мала ваду серця – судинне кільце, що стискало трахею і стравохід. ...