Вітаємо з ювілеєм!

02.12.2022

2 грудня відзначає свій 40-річний ювілей кандидат медичних наук, заслужений лікар України, хірург-онколог вищої категорії відділення онкоколопроктології та головний лікар Національного інституту раку Андрій Петрович Безносенко.

Після закінчення медичного факультету Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова у 2006 році, Андрій Петрович пройшов інтернатуру на базі Одеського національного медичного університету за спеціальністю «Хірургія».

В 2010 р. отримав спеціалізацію «Онкохірургія» в Харківській медичній академії післядипломної освіти та у 2018 році спеціалізацію «Онкогінекологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Лікар-хірург-онколог вищої категорії.

З 2011 по 2014 рр. проходив аспірантуру в Національному інституті раку (м. Київ), по завершенню якої захистив кандидатську дисертацію на тему «Комбіноване лікування хворих на рак нижньоампулярного відділу прямої кишки ІІ–ІІІ стадій із застосуванням неоад’ювантної дрібнофракційної променевої терапії».

У 2016–2017 рр. отримав спеціалізацію «Організація та управління охороною здоров’я» в Українській військово-медичній академії та Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування» та отримав ступінь МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs].

Указом Президента України у 2021 р. Андрію Петровичу присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Сьогодні основні напрямки наукової та практичної діяльності А.П. Безносенко стосуються розробки та вивчення нових ефективних методів діагностики та лікування хворих онкологічного профілю. Основні напрямки клінічних досліджень включають лапароскопічну хірургію раку ободової та прямої кишки, хірургію прямої кишки зі збереженням сфінктеру, хірургію рецидивів та місцево розповсюджених пухлин органів черевної порожнини й тазу, хірургію позаорганних пухлин таза, хірургічне та комбіноване лікування колоректального раку з метастазами в печінку.

Андрій Петрович є автором понад 100 наукових робіт, співавтором національних стандартів лікування колоректального раку (рак ободової та прямої кишки). Виступав з доповідями на наукових конференціях в Україні та країнах Європі. Дійсний Член правління Національної асоціації онкологів України (НАОУ), Європейської асоціації колопроктологів (ESCP), Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES), Європейської спілки хірургічної онкології (ESSO), Міжнародної асоціації хірургів, гастроентерологів та онкологів (IASGO), Української спілки хірургічної онкології (USSO).

Андрій Петрович завдяки високому професіоналізму та педагогічній майстерності, видатним організаторським здібностям користується заслуженим авторитетом та повагою півробітників та лікарів міста, області та всієї України

Редакція «Медичної газети «Здоров'я України» щиро вітає ювіляра з ювілеєм, висловлює свою повагу і бажає йому міцного здоров’я, натхнення, подальших творчих успіхів та мирного неба! Завжди залишайтеся такою ж енергійною людиною — взірцем для всіх нас!

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Онкологія та гематологія

Чи може вітамін перетворити природні клітини-кілери на терапію раку? Учені вважають, що так 18.09.2023 Онкологія та гематологія Чи може вітамін перетворити природні клітини-кілери на терапію раку? Учені вважають, що так

При експериментальному лікуванні раку виявилося, що для онкологічних пацієнтів природні клітини-кілери, отримані від донорів, корисні. Клітини були попередньо оброблені нікотинамідом – сполукою, широко відомою як ніацин або вітамін B3. Це речовина з особливою спорідненістю до природних клітин-кілерів, що підвищує їхню здатність знищувати рак. ...

15.09.2023 Онкологія та гематологія Всесвітній день лімфоми

...

15.09.2023 Онкологія та гематологія Зменшення смертності, пов’язаної із лімфомою, і покращення виживання за допомогою променевої терапії

Дифузна великоклітинна В-клітинна лімфома (DLBCL) є поширеною та агресивною неходжкінською лімфомою, на яку припадає 25–40 % усіх випадків залежно від географічного регіону. Ця патологія зазвичай спостерігається у літніх пацієнтів із середнім віком приблизно 60 років. Стандартним системним лікуванням є хіміотерапія ритуксимабом плюс CHOP (циклофосфамід, доксорубіцин, вінкристин і преднізон) або CHOP-подібні схеми. Понад 80 % пацієнтів із ранньою стадією і близько 60 % пацієнтів із прогресуючою стадією DLBCL можуть досягти тривалого контролю захворювання в епоху ритуксимабу. Проте роль променевої терапії (ПТ) у лікуванні такої лімфоми залишається суперечливою. Згідно із сучасними рекомендаціями, хіміотерапія з радіотерапією або без неї є стратегією першої лінії лікування....