Шлях до щасливого й здорового життя

30.12.2023

Наше сьогодення – це справжній ­виклик для українців. ­Чимало жителів країни ­через війну втратили домівки, роботу, бізнес, у когось розлучені сім’ї. У великої кількості людей фактично відсутня внутрішня точка опори й джерело відновлення енергії. Уся нація перебуває у стресовій ситуації, тому для нас як ніколи важливо віднайти в собі сили й натхнення до життя.

Для багатьох сьогодні таким джерелом стала практика самовдосконалення душі й тіла Фалунь Дафа (інша назва – Фалуньгун), суть якої – жити відповідно до принципу «Істина – Доброта – Терпіння», а також підкріплювати його виконанням п’яти комплексів енергетичних вправ.

Фалуньгун – це один із простих і доступних методів оздоровлення, поширений по всьому світу. В Україні заняття проводяться в парках та скверах багатьох міст. А зараз цю оздоровчу методику також можна освоїти просто вдома, завдяки безплатним онлайн-заняттям.

Медитація онлайн як волонтерство

Олександр Німенко займається самовдосконаленням за методикою Фалунь Дафа вже понад 20 років. Він зазначає, що ця практика дала йому розуміння самого себе: «Бути добрим до себе й до ближніх – це природна якість людини, але не кожен вміє в собі її віднайти. Завдяки Фалунь Дафа я навчився розкривати в собі доброту й до себе, й до інших, працювати з різними негативними людськими якостями, зіставляючи їх із докорінною властивістю всесвіту «Істина – ­Доброта – Терпіння». Це такий безперервний процес, як пульсація життя».

Олександр вважає, що з цими знаннями у своєму житті має познайо­митися кожна людина. Ось тому він разом з однодумцями запустив безплатний проект з онлайн-навчання методиці самовдосконалення Фалунь Дафа.

Користь для душі та тіла

Система Фалунь Дафа стала доступною широкому загалу в 1992 році в Китаї. Відтоді вона стрімко поширилася по всьому світу, і сьогодні за нею займаються мільйони людей у понад 100 країнах. Численні дослідження, проведені у США, Європі, Китаї, засвідчують неабияку користь Фалунь Дафа для здоров’я. А в окремих країнах цю систему впроваджують у навчальних закладах, зокрема й у поліційних академіях.

Основну книгу вчення «Чжуань Фалунь» перекладено на більш ніж 40 мов світу, зокрема й на українську (uk.falundafa.org).

У 2001 році засновника Фалунь Дафа майстра Лі Хунчжи було номіновано на Премію Сахарова за свободу думки. Також його двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру.

Репресії в Китаї

Попри значну популярність Фалунь Дафа у світі, починаючи із 1999 року в себе на батьківщині ця практика зазнає жорстоких переслідувань із боку керівної комуністичної партії. Репресії почалися після того, як влада виявила, що кількість прибічників Фалуньгун набагато перевищила кількість членів компартії на той момент.

Переслідування Фалунь Дафа вже засудили уряди багатьох країн. Крім того, незалежний трибунал у Лондоні постановив, що злочини проти людяності щодо прихильників Фалуньгун і уйгурів доведені «поза всяким сумнівом» і що насильницьке вирізання органів відбувається у всьому Китаї впродовж багатьох років й у великих масштабах.

Навчитися вправ Фалунь Дафа можна на безплатних вебінарах: https://www.learnfalungong.in.ua/

Тематичний номер «Акушерство. Гінекологія. Репродуктологія» № 5 (56) 2023 р.

СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

27.03.2024 Терапія та сімейна медицина Бенфотіамін: фокус на терапевтичний потенціал

Тіамін (вітамін В1) – важливий вітамін, який відіграє вирішальну роль в енергетичному обміні та метаболічних процесах організму загалом. Він необхідний для функціонування нервової системи, серця і м’язів. Дефіцит тіаміну (ДТ) спричиняє різноманітні розлади, зумовлені ураженням нервів периферичної та центральної нервової системи (ЦНС). Для компенсації ДТ розроблено попередники тіаміну з високою біодоступністю, представником яких є бенфотіамін. Пропонуємо до вашої уваги огляд досліджень щодо корисних терапевтичних ефектів тіаміну та бенфотіаміну, продемонстрованих у доклінічних і клінічних дослідженнях....

24.03.2024 Гастроентерологія Терапія та сімейна медицина Основні напрями використання ітоприду гідрохлориду в лікуванні патології шлунково-кишкового тракту

Актуальність проблеми порушень моторної функції шлунково-кишкового тракту (ШКТ) за останні десятиліття значно зросла, що пов’язано з великою поширеністю в світі та в Україні цієї патології. Удосконалення фармакотерапії порушень моторики ШКТ та широке впровадження сучасних лікарських засобів у клінічну практику є на сьогодні важливим завданням внутрішньої медицини....

24.03.2024 Кардіологія Терапія та сімейна медицина Розувастатин і розувастатин/езетиміб у лікуванні гіперхолестеринемії

Дисліпідемія та атеросклеротичні серцево-судинні захворювання (АСССЗ) є провідною причиною передчасної смерті в усьому світі (Bianconi V. et al., 2021). Гіперхолестеринемія – ​третій за поширеністю (після артеріальної гіпертензії та дієтологічних порушень) фактор кардіоваскулярного ризику в світі (Roth G.A. et al., 2020), а в низці європейських країн і, зокрема, в Польщі вона посідає перше місце. Актуальні дані свідчать, що 70% дорослого населення Польщі страждають на гіперхолестеринемію (Banach M. et al., 2023). Загалом дані Польщі як сусідньої східноєвропейської країни можна екстраполювати і на Україну....

24.03.2024 Терапія та сімейна медицина Життя в дослідженні нових ліків

Однією із найвагоміших знахідок із часу відкриття дигіталісу Нобелівський комітет назвав синтез і дослідження β-блокаторів, які зараз мають провідні стабільні позиції у лікуванні більшості серцево-судинних хвороб (ішемічна хвороба серця – ​стенокардія, гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, тахіаритмії) (Радченко О.М., 2010). Це епохальне відкриття зроблено під керівництвом британського фармаколога Джеймса Блека (James Whyte Black), який отримав за нього Нобелівську премію в 1988 році. ...