В Париже 15 человек заболели легионеллезом, один из них погиб

12.09.2006
В Париже зафиксировано пятнадцать случаев легионеллеза, один из которых привел к смертельному исходу. Диагноз этого заболевания был официально подтвержден на основании серии анализов, сообщает ИТАР-ТАСС.
Легионеллез, или болезнь легионеров - это редкая разновидность пневмонии. Заболевание вызывается бактерией, которая легко размножается в воде, циркулирующей в закрытых системах, в частности, в системах кондиционирования воздуха.
Предварительное расследование показало, что предполагаемый очаг инфекции находится в районе вокзала Аустерлиц, расположенного в восточной части города – в этом квартале побывали все пострадавшие от инфекции.
В настоящее время эпидемиологи исследуют системы кондиционирования воздуха и занимаются поиском источника заражения. Проведенные пробы показали наличие повышенного содержание легионеллы в испарительных установках двух систем кондиционирования воздуха, расположенных в нескольких сотен метров от вокзала, однако главный источник пока не найден.
Болезнь легионеров впервые была зафиксирована в 1976 году в США во время съезда организации «Американский легион», из-за чего она и получила свое название. Тогда заболели около 220 делегатов съезда, 34 из которых скончались.
Только в США легионеллезом ежегодно заболевает от 8000 до 18000 жителей.

источник: MedPortal.ru

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

03.05.2024 Акушерство/гінекологія Педіатрія Установлено, що багатокомпонентна внутрішньовенна ліпідна емульсія покращує розвиток мозку недоношених дітей

Згідно з результатами нової роботи, у недоношених дітей, які отримували багатокомпонентну внутрішньовенну ліпідну емульсію, спостерігався кращий розвиток мозку, порівнюючи з тими, хто отримував добавку, зроблену з одного виду жирів. Дослідження буде представлено на зустрічі Педіатричних академічних товариств (PAS) 2024, яка відбудеться 2-6 травня в Торонто. За даними вчених, ліпідні емульсії, що містять лише соєві боби, традиційно використовуються у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених для забезпечення внутрішньовенної харчової підтримки недоношених немовлят. У новому дослідженні вивчали вплив багатокомпонентних ліпідних емульсій із соєвих бобів, оливок, кокосової олії та риб’ячого жиру на розвиток мозку, порівнюючи лише із соєвими бобами....

03.05.2024 Терапія та сімейна медицина Вчені визначають нову ціль для лікування основної причини сліпоти

Учені Медичного коледжу Джорджії в США повідомляють, що ген, який раніше пов’язували із розвитком атеросклеротичних уражень коронарних артерій, може бути ключовим у патогенезі вікової макулярної дегенерації (ВМД), провідної причини сліпоти. ВМД – це стан, що характеризується аномальним розростанням кровоносних судин у задній частині ока. Патологія поширена серед людей похилого віку та пацієнтів із діабетом, ожирінням і багатьма іншими хронічними метаболічними захворюваннями. Надмірне розростання судин пошкоджує макулу (жовту пляму), частину ока, яка перетворює світло в сигнали зображення....